Netia Digital Workplace – nowy pakiet usprawnień dla biznesu

Netia Digital Workplace – nowy pakiet usprawnień dla biznesu. W ramach oferty zaawansowanych rozwiązań ICT z linii NetiaNext, powstała rodzina rozwiązań cyfrowego miejsca pracy – Netia Digital Workplace. To zestaw narzędzi, które ułatwiają i przyspieszają pracę z dokumentami od edycji, aż po e-podpisywanie, a także usprawniają komunikację i dostęp do wiedzy wewnątrz organizacji. – Presja czasu, żmudne wypełnianie dokumentów, to codzienność wielu pracowników umysłowych. A wcale tak być nie musi. Część czynności, np. uzupełnianie pozycji w szablonie dokumentu może za nas zrobić robot. Później wystarczy taki dokument udostępnić na platformie, żeby cyfrowo go parafować. Zyskamy nie tylko większą satysfakcję z pracy, ale też czas, który wykorzystamy na zadania wymagające kreatywności. Korzystając zaś z nowoczesnego intranetu nie tylko szybko znajdziemy potrzebne informacje, ale też wygodnie zgłosimy np. swój pomysł rozwojowy – powiedział Maciej Maciejewski, Starszy Kierownik Produktów ICT w Netii. Na Netia Digital Workplace składają się trzy usługi, świadczone w modelu SaaS (Software as a Service): Netia Automation, Netia Intranet oraz Netia e-Podpis (powered by Autenti). Są one efektem współpracy z polskimi innowacyjnymi firmami technologicznymi, posiadającymi już spore doświadczenie i uznanie klientów na całym świecie. Netia Automation zapewnia przyjazne w użyciu roboty software’owe klasy RPA (Robotic Process Automation). Pozwalają one automatyzować powtarzalne, monotonne dla pracowników czynności.. Odciążeni w najbardziej żmudnych czynnościach pracownicy mogą natomiast skoncentrować się na bardziej złożonych, twórczych działaniach. Autorzy rozwiązania bardzo duży nacisk położyli na łatwość obsługi i samodzielne „programowanie” robotów przez poszczególnych pracowników. Dodatkowo, zaproponowany przez Netię, wyjątkowy na rynku, sposób naliczania opłat – za wykonane czynności, a nie liczbę stanowisk – czyni roboty dostępnymi dla wszystkich zainteresowanych.
Więcej informacji o usłudze:
https://www.netia.pl/pl/srednie-i-duze-firmy/produkty/digital-workplace/netia-automation
Netia Intranet, to natomiast innowacyjna platforma intranetowa, która usprawnia komunikację wewnętrzną, zarządzanie wiedzą i zwiększa poziom zaangażowania pracowników w organizacjach każdej wielkości. Pozwala prowadzić spersonalizowaną i angażującą komunikację, oraz mierzyć jej efekty przy pomocy gotowych i łatwych w użyciu narzędzi, które nie wymagają technicznej wiedzy i długiego procesu wdrożenia. Więcej o usłudze, która bazuje na platformie workai (wspieraj już ponad 300 000 pracowników firm z różnych branż na całym świecie): https://www.netia.pl/pl/srednie-i-duze-firmy/produkty/digital-workplace/netia-intranet
Netia e-Podpis (powered by Autenti) upraszcza i skraca do niezbędnego minimum proces podpisywania dokumentów oraz obniża koszty związane z ich przygotowaniem i przesyłaniem tradycyjnymi metodami. Dokumenty podpisane z wykorzystaniem platformy Autenti spełniają kryteria oświadczenia woli w formie dokumentowej w rozumieniu Art. 77(2) Kodeksu Cywilnego i rozporządzenia eIDAS, są zatem prawnie wiążące w polskim i europejskim obrocie gospodarczym.
Więcej o usłudze:
https://www.netia.pl/pl/srednie-i-duze-firmy/produkty/digital-workplace/netia-e-podpis

O tym jak e-Podpis na bazie rozwiązania Autenti sprawdzi się na co dzień w Netii mówi Grzegorz Bartler, Członek Zarządu, Dyrektor Generalny ds. Techniki:

źródło: Netia