realme łączy siły z The Chainsmokers. Muzycy pomogą stworzyć doskonalsze produkty audio

realme łączy siły z The Chainsmokers. Muzycy pomogą stworzyć doskonalsze produkty audio.
– Amerykański zespół The Chainsmokers sprawi, że muzyka będzie brzmieć lepiej w nowej generacji słuchawek realme. Producent zaprosił popularnych muzyków do współpracy przy rozwijaniu swoich produktów audio;
– The Chainsmokers to twórcy takich hitów jak „Closer” i „Something Just Like This”, które podbiły serca fanów muzyki elektronicznej na całym świecie. Współpraca z grupą składająca się z dwójki DJ’ów – Andrew Taggarta i Alexa Palla – zgodna jest z duchem Dare To Leap, który utożsamia wartości stojące za realme.
Warszawa, 23 marca 2021 r. – realme ogłosiło, że nową generację produktów audio będzie promował światowej sławy duet artystów z The Chainsmokers. Współpraca z jednym z najbardziej popularnych zespołów elektronicznych ostatnich lat pozwoli młodemu pokoleniu jeszcze mocniej utożsamiać się z marką realme. Zaowocuje również nową jakością, ponieważ muzycy zostali aktywnie zaangażowani w proces opiniowania i testowania produktów audio od realme.
Zdobywcy nagród GRAMMY® oraz czołowych miejsc na listach przebojów Billboard, duet The Chainsmokers, stał się w ostatnich latach dominującą siłą w muzyce elektronicznej. Andrew Taggart i Alex Pall podbili serca fanów na początku 2014 roku utworem „#Selfie”, który w bardzo krótkim czasie stał się muzycznym fenomenem i szturmem zdobył internetowe listy przebojów. Artyści mają na koncie także takie przeboje jak „Closer” oraz „Something Just Like This” – ten ostatni wydany we współpracy z zespołem Coldplay. Współpraca The Chainsmokers z najszybciej rozwijającą się marką smartfonów na świecie i wsparcie jakiego udzielą realme w ulepszaniu produktów audio, to duże wyzwanie również dla samych muzyków. Jak podkreślają, zależy im na tym, aby ich fani mogli słuchać muzyki w jak najlepszej jakości. – Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z tak wizjonerską marką, która pomaga wprowadzać na rynek najlepsze, ale też przystępne produkty. Jesteśmy również podekscytowani widząc jak nasza wizja jest przekształcana w rzeczywistość dzięki technologicznym innowacjom od realme – komentuje Alex Pall z The Chainsmokers. Współpraca realme z The Chainsmokers odzwierciedla ducha odwagi i nonkonformizmu – dwóch cech młodego pokolenia, które marka przekuła w swoje motto Dare To Leap (z ang. odważ się wykonać skok). Ambicją realme jest wyznaczanie trendów i dostarczanie młodym ludziom nie tylko najnowocześniejszych smartfonów, ale też produktów smart audio – wygodnych w obsłudze, bezprzewodowych i oferujących dźwięk najwyższej jakości. – Widzimy rosnącą siłę młodego pokolenia, dlatego współpraca realme z The Chainsmokers ma w sobie sens. Muzyka oraz teksty zespołu reprezentują wolność, styl i nasze wartości. Artyści mają głębszy wgląd i lepiej rozumieją oczekiwania młodzieży w stosunku do urządzeń audio TWS (True Wireless Sound), co bardzo pomaga realme w stworzeniu idealnej kombinacji i zachowania balansu pomiędzy sprzętem a dedykowanym mu oprogramowaniem – wyjaśnia Chase Xu, CMO realme.
Więcej informacji o nowej linii produktów audio realme, które będą efektem współpracy producenta z muzykami The Chainsmokers, możemy spodziewać się już wkrótce.

źródło: realme