Lepsza wiosna w T-Mobile – nowe taryfy 5G, urządzenia w elastycznych ratach i podwojone gigabajty

Lepsza wiosna w T-Mobile – nowe taryfy 5G, urządzenia w elastycznych ratach i podwojone gigabajty. Niespełna dwa dni po udostępnieniu sieci 5G dla użytkowników T-Mobile na kartę ruszamy z kolejną ofensywą związaną z siecią piątej generacji. Od 24 marca nasi klienci abonamentowi mogą korzystać z nowych taryf 5G. Obok dotychczasowych opcji XS, S, M i L i pojawią się trzy taryfy 5G: M+, L+ i XL+ z odpowiednio 50, 100 i 150 GB w pakiecie. Co równie ważne, od dziś nasi klienci mogą także korzystać z nowego modelu sprzedaży urządzeń na elastyczne raty na 24 miesiące z atrakcyjnymi zniżkami na sprzęt. Wiosna coraz śmielej puka do naszych drzwi i skłania do wiosennych porządków. W T-Mobile również poczuliśmy wiosnę i postawiliśmy nie tylko na odświeżenie taryf, ale i zupełnie nowe rozwiązania dla naszych klientów abonamentowych. Mamy nadzieję, że nowe taryfy 5G, podwojone gigabajty w taryfach M i M+, jak i model sprzedaży urządzeń na elastyczne raty będą jaskółkami, które sprawią, że nadchodząca wiosna będzie dla naszych klientów wyjątkowo korzystna.
Więcej gigabajtów w nowych taryfach 5G
Dzięki komercyjnemu wprowadzeniu w 2020 roku sieci piątej generacji z naszego 5G może korzystać ponad 6,3 miliona osób na terenie całego kraju. Osoby posiadające urządzenie obsługujące 5G oraz dowolny z oferowanych od września 2019 roku planów taryfowych dla klientów indywidualnych lub taryfę MagentaBIZNES mogły korzystać z zasięgu 5G w ramach dotychczasowych taryf XS, S, M i L. Dziś dołączają do nich trzy nowe taryfy: M+, L+ i XL+ – stworzone, by móc jeszcze swobodniej korzystać z profitów sieci 5G.

W każdej z nowych taryf znajdziemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz solidne paczki gigabajtów: w przypadku M+ to 25 GB podwojone w wiosennej promocji do 50 GB, w taryfie L+ znajdziemy 100 GB, a w XL+ aż 150 GB. Każda z taryf jest dostępna zarówno w ofercie z urządzeniem, jak i osobno.
Wiosenne podwajanie gigabajtów
Dla nowych klientów i osób przedłużających umowę w T-Mobile przygotowaliśmy wiosenną niespodziankę. We wszystkich taryfach M i M+ podwajamy na dwa lata gigabajty dostępne w podstawowym pakiecie. Oznacza to, że w taryfie M przez cały okres umowy klienci będą mogli korzystać z 30 GB, a w taryfie M+ aż z 50 GB. Po wykorzystaniu pakietu w cyklu prędkość transmisji danych ulegnie obniżeniu do maks. 1 Mb/s do końca tego cyklu.
Z kolei od pierwszego kwietnia – i to nie primaaprilisowy żart – na wiosenne podwojenie gigabajtów mogą przygotować się również wszyscy obecni klienci T‑Mobile korzystający z opcji S, M i L na taryfie T. Jedyne, co muszą zrobić, to do połowy maja wejść do aplikacji „Mój T‑Mobile” i tam aktywować wiosenny pakiet podwojenia gigabajtów, który będzie ważny do końca kolejnego cyklu rozliczeniowego.

Elastycznie przy zakupie urządzeń i nawet 800 zł rabatu
Od 24 marca oferty abonamentu komórkowego i internetu mobilnego w T-Mobile będą oferowane z urządzeniami dostępnymi z opłatą na start i 24 lub 36 miesięcznymi ratami 0%. Każdy klient może samodzielnie zdecydować o liczbie rat sprzętowych, które chce zapłacić, oraz o wysokości miesięcznej raty za urządzenie (od 5 do 200 zł w zależności od urządzenia i liczby rat). Pozostała kwota z wartości urządzenia, pomniejszona o rabat zależny od wybranego abonamentu, zostanie rozliczona jako opłata na start. To, co jednak kluczowe z perspektywy klientów, to nowe rabaty, z jakich będą mogli korzystać przy zakupie sprzętu w T‑Mobile. Decydując się na abonament na 24 miesiące z urządzeniem na raty na 24 miesiące z opłatą początkową, klient otrzyma od nas następujące zniżki na opłaty początkowe:
– w taryfie M – rabat do 100 zł,
– w taryfie L – rabat do 200 zł,
– w taryfie M+ – rabat do 200 zł,
– w taryfie L+ – rabat do 600 zł,
– w taryfie XL+ – rabat do 800 zł.
Powyższe zniżki od 100 do 800 zł dotyczą nie tylko smartfonów, ale również wszystkich urządzeń, takich jak smartwatche, tablety czy laptopy, dostępnych z głosową ofertą abonamentową T‑Mobile. Więcej informacji na temat nowych taryf 5G można znaleźć na tej stronie, a o standardowych taryfach XS, S, M, L na tej stronie.

źródło: T-Mobile