Smartfony realme już wkrótce w T-Mobile. Operator wprowadzi do oferty modele serii 8

Smartfony realme już wkrótce w T-Mobile. Operator wprowadzi do oferty modele serii 8.
– Już 8 kwietnia odbędzie się polska premiera smartfonów realme 8 oraz 8 Pro. Oba urządzenia dostępne będą również w sieci T-Mobile;
– T-Mobile jest kolejnym operatorem, który zdecydował się wprowadzić do swojej oferty smartfony realme – najszybciej rosnącej marki mobilnej na świecie. W 2020 roku urządzenia realme debiutowały w sieciach Play oraz Plus;
– realme 8 Pro to fotograficzna rewolucja 108 MP zamknięta w smartfonie ze średniej półki, świetny ekran i bardzo szybkie ładowanie 50 W. W niedrogim realme 8 zadebiutuje natomiast ekran sAMOLED z czytnikiem biometrycznym.
Kwiecień będzie dla realme przełomowym miesiącem nie tylko ze względu na premierę smartfonów serii 8, ale także dzięki nawiązaniu współpracy z kolejnym kluczowym operatorem. Do grona partnerów realme dołącza bowiem sieć T-Mobile. W ofercie operatora już wkrótce pojawią się najnowsze smartfony z serii 8. Abonenci T-Mobile będą mogli sięgnąć zarówno po realme 8 Pro – średnią półkę z fotograficznymi ambicjami, jak i wybrać realme 8. Drugi z nowych smartfonów umieści ekran sAMOLED oraz nowoczesne wzornictwo w zasięgu każdego portfela. Polska premiera nowych urządzeń odbędzie się już 8 kwietnia.
realme 8 Pro – mistrz fotografii ze średniej półki
Pierwszy z dwóch smartfonów serii 8 to czarny koń fotografii mobilnej. Dzięki wykorzystaniu sensora Samsung ISOCELL HM2 o rozdzielczości 108 MP uzyskamy świetne zdjęcia nawet w mocno kapryśnych warunkach pogodowych. realme 8 Pro bazuje na wielokrotnie docenianym układzie SoC Qualcomm Snapdragon 720G – stabilnej platformie sprzętowej, wspieranej przez 6 lub 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej.
Smartfon jest urządzeniem kompletnym – łączy dobrą wydajność, ciekawe wzornictwo i niewielką wagę (zaledwie 176 g) z długim czasem pracy na baterii oraz bardzo szybkim ładowaniem SuperDart Charge 50 W (od 0 do 100% w zaledwie 47 minut). Nie zabrakło w nim także ekranu sAMOLED o przekątnej 6,4 cala z zaszytym w nim czytnikiem linii papilarnych. Tradycyjnie zaoferuje również płatności zbliżeniowe (NFC), funkcjonalność dual SIM oraz docenianą za płynność pracy i prostotę nakładkę realme UI – w serii 8 opartej na najnowszym Androidzie 11.
realme 8 – świetnie zoptymalizowany i niedrogi
Seria 8 poza modelem Pro, zaoferuje również nieco bardziej budżetową alternatywę – realme 8. Model wyposażony został w poczwórny aparat 64 MP, pojemną baterię 5000 mAh i szybkie ładowanie 30 W. Kompromisów nie ma jednak zbyt wiele, ponieważ choć tańszy od modelu Pro, realme 8 i tak zaoferuje rewelacyjny wyświetlacz sAMOLED z ukrytym pod taflą ekranu czytnikiem biometrycznym.

Smartfon wykorzystuje gamingowy procesor MediaTek Helio G95 i dostępny będzie w wariancie 4 GB pamięci RAM + 64 GB pamięci wewnętrznej, lub analogicznie 6 + 128 GB. Jest też spójny, jeśli chodzi o wzornictwo, z modelem realme 8 Pro – smukły, lekki i wizualnie wpisujący się w najbardziej aktualne trendy na rynku mobilnym. Podobnie jak w droższym modelu nie zabrakło tu w standardzie płatności NFC, dual SIM czy najnowszego Androida 11 z nakładką realme UI 2.0.
Debiut w T-Mobile
Z perspektywy realme partnerstwo z tak kluczowym operatorem jak T-Mobile, to kolejny kamień milowy w rozwoju marki w naszym kraju. W kwietniu minie rok od oficjalnego wejścia realme na polski rynek. W tym czasie producent dał się poznać jako dynamiczna marka, która jest w stanie osiągnąć sukces pomimo niesprzyjających warunków rynkowych. realme zyskało zaufanie zarówno rosnącej grupy użytkowników, jak i partnerów biznesowych.Współpraca z T-Mobile jest trzecim debiutem realme w ofercie operatorów. W ubiegłym roku smartfony realme trafiły do rąk abonentów Play oraz Plusa.
Dodatkowe informacje:
– Link do kanału YT: premiera produktowa serii 8, 8 kwietnia o godzinie 11:00:
https://www.youtube.com/watch?v=xaYfm3hFk4Y
źródło: realme