Nowa oferta dla Klientów Aero2 korzystających z Pakietów Aero

Nowa oferta dla Klientów Aero2 korzystających z Pakietów Aero.
Wiosenne nowości od Aero2 – odświeżona oferta i brak limitu prędkości w Pakietach Aero.
Na Abonentów Aero2 czekają atrakcyjne nowości. Operator zdecydował się postawić na prostotę oferty i będzie teraz oferować cztery Pakiety bez limitu prędkości – obok wcześniej już znanych Pakietów 3 GB oraz 30 GB pojawią się dwa nowe 7 GB i 70 GB.
Do korzystania z Pakietów Aero niezbędna jest Karta SIM BDI. Zainteresowani ofertą mogą w prosty sposób zamówić taką kartę bez wychodzenia z domu, odwiedzając stronę:
https://aero2.pl/1_bezplatny-internet/2_zamow-karte-sim/2_wniosek-online,
która zostanie dostarczona kurierem.
Obok Pakietów 3 GB, 7 GB, 30 GB lub 70 GB, Aero2 oferuje także darmowy Pakiet Testowy. Jest to oferta na start skierowana do osób korzystających z Bezpłatnego Dostępu do Internetu, które jeszcze nie zdecydowały się na żaden z Pakietów. W jej ramach każda zainteresowana osoba może testować za darmo Internet od Aero2 w ramach Pakietu Testowego zawierającego 30 GB, który jest ważny przez 30 dni, a po zużyciu paczki danych można wybrać dowolny Pakiet z oferty lub dalej korzystać z BDI. Abonenci Pakietów Aero mają możliwość swobodnego zarządzania swoim kontem i usługami na stronie moje.aero2.pl. Mogą również posiadać na swoim koncie jednocześnie do 5 Pakietów i zdecydować, który z nich będzie kolejno aktywowany po wykorzystaniu dotychczasowej paczki danych lub zakończeniu okresu ważności Pakietu.

źródło: Aero2