Wyjątkowa wiosenna promocja w Plusie: drugi smartfon za 1zł oraz 2x więcej GB w abonamencie

Wyjątkowa wiosenna promocja w Plusie: drugi smartfon za 1zł oraz 2x więcej GB w abonamencie. Wystartowała nowa, wiosenna promocja w Plusie – przy zakupie smartfona OPPO Reno4 Z 5G lub OPPO Reno5 5G na raty z ofertą abonamentową klienci otrzymują drugi smartfon OPPO A15 za 1 zł. Dodatkowo, w wybranych abonamentach klienci dostają także podwojoną liczbę gigabajtów.
Drugi smartfon w prezencie za złotówkę i dwa razy więcej giga
OPPO Reno4 Z 5G dostępny jest za 1 zł na start i np. 36 rat po 47 zł za sprzęt, zaś OPPO Reno5 5G można nabyć za 1 zł na start i np. 36 rat po 56 zł za sprzęt. Wszyscy, którzy zdecydują się na wybór OPPO Reno4 Z 5G lub OPPO Reno5 5G na raty i z abonamentem mogą dobrać model OPPO A15 za 1 zł. Klienci korzystający z promocji, oprócz smartfona za złotówkę, w wybranych abonamentach otrzymują także dwa razy większe pakiety danych. Podwojony pakiet gigabajtów dostępny jest już w najtańszym abonamencie za 30 zł/mies. – w tym przypadku zamiast 2 GB miesięcznie otrzymuje się 4 GB. Osoby, które intensywnie korzystają z sieci, wybierając abonament za 50 zł/mies., dostają 24 GB zamiast 12 GB. Wszystkich, dla których ważny jest superszybki transfer danych w technologii 5G, ucieszą podwójne gigabajty (2×25 GB, czyli 50 GB) w abonamencie za 60 zł/mies. Z promocji z drugim smartfonem za 1 zł mogą skorzystać także przedsiębiorcy, na których również czekają podwójne gigabajty w wybranych ofertach. 14 GB zamiast 7 GB znajdziemy  w abonamencie za 30 zł (36,90 zł z VAT/mies.). Wybierając abonament za 50 zł (61,50 zł z VAT/mies.) przedsiębiorcy mogą korzystać z 40 GB zamiast 20 GB. Osoby, które nie wyobrażają sobie już prowadzenia firmy bez superszybkiego internetu 5G z abonamentem za 60 zł (73,80 zł z VAT/mies.) otrzymują 70 GB, zamiast 35 GB. Więcej informacji na temat abonamentów z podwojonymi gigabajtami można znaleźć tutaj. Szczegóły dotyczące promocji, w tym jej regulamin dostępne są na stronie: plus.pl/drugi-smartfon-za-1zl.
NOWOŚĆ: OPPO Reno5 5G
Dzięki superwyraźnemu 6,43-calowemu wyświetlaczowi AMOLED z odświeżaniem 90 Hz wyraźnie zwiększa się płynność i komfort obsługi urządzenia. OPPO Reno5 5G ma tylko 7,9 mm grubości i waży zaledwie 172 g, idealnie leżąc w dłoni. W Reno5 5G zastosowano pamięć wewnętrzną 8 GB + 128 GB. Za łączność i obsługę 5G odpowiada w pełni zintegrowany układ Qualcomm Snapdragon 765 5G. Smartfon zapewnia dostęp do najszybszej sieci 5G Plusa. Model posiada pojemną baterię 4300 mAh z technologią szybkiego ładowania 65W SuperVOOC 2.0. Wyposażony jest także w poczwórny aparat. Imponujący obiektyw główny 64 MP w połączeniu z kilkoma aparatami pomocniczymi (8MP – obiektywem szerokokątnym, 2MP – obiektywem makro i 2MP – obiektywem monochromatycznym) oraz przednim aparatem o rozdzielczości 32 MP oferują wysoką jakość zdjęć i filmów. Stabilizacja obrazu Ultra Steady Video, zastosowana zarówno w przedniej, jak i tylnej kamerze, całkowicie eliminuje drgania i zapewnia niesamowitą płynność nagrań. Funkcja dual-view video pokazuje podzielony ekran, który wyświetla obraz z przedniej i tylnej kamery w tym samym czasie. Bardzo dobrą jakość dźwięku zapewnia zastosowana technologia Dolby Atmos.
Wyraźny, 6,57-calowy ekran o odświeżaniu nawet do 120 Hz sprawia, że każda animacja perfekcyjnie przepływa przez ekran i zapewnia wrażenie natychmiastowej reakcji na dotyk. Dzięki temu Reno4 Z 5G dostarcza wielu pozytywnych wrażeń np. miłośnikom gier. Dzięki płynnym animacjom i certyfikowanemu przez TUV Rheinland systemowi filtracji światła niebieskiego chroni również wzrok. Smartfon zapewnia dostęp do najszybszej sieci 5G Plusa. Z przodu do dyspozycji mamy podwójny aparat z trybem Night Selfie, za sprawą którego nocne autoportrety będą wyraźnie i znakomicie skomponowane. Model wyposażono w szerokokątny poczwórny aparat tylny. Główny aparat 48 MP w OPPO Reno4 Z 5G łączy 4 piksele w 1, by uchwycić więcej światła. Wbudowany tryb Ultra Dark oddaje wiernie najmniejsze detale scenerii, nawet wtedy, gdy kompozycja jest tak słabo oświetlona, że pozostaje niemal niewidoczna dla oka. Stabilne i płynne nagrania wideo zapewnia natomiast tryb zaawansowanej stabilizacji, połączony z żyroskopem o wysokiej czułości. Dzięki temu można nakręcić wyraźnie wideo nawet podczas biegu czy jazdy na rowerze.
Oppo A15
Ultrasmukły smartfon OPPO A15 z zakrzywionym ekranem, który klienci Plusa mogą odebrać w prezencie, wyposażono w potrójny aparat tylny ze wsparciem AI. Główny obiektyw 13 MP zagwarantuje przejrzysty obraz, obiektyw makro 2 MP uchwyci z bliska detale, a obiektyw głębi 2 MP pozwoli wykonać piękne portrety. W aparacie przednim – 5 MP zastosowano autorski algorytm upiększania AI. 6,52-calowy ekran HD+ z wcięciem w kształcie kropli wody i funkcją ochrony oczu gwarantuje czytelny obraz nawet w ostrym słońcu. OPPO A15 ma na pokładzie czytnik linii papilarnych oraz funkcję odblokowania twarzą, rozpoznającą użytkownika na podstawie 128 cech. Taki zestaw zapewnia szybkość i niezawodność. Pamięć 32 GB można poszerzyć o 256 GB. Ośmiordzeniowy procesor zadba o płynne działanie urządzenia także podczas gry. Bateria 4230 mAh zapewnia OPPO A15 energię na cały dzień.

źródło: Plus