Kup smartfon realme i odbierz 40 złotych. Skorzystaj z cashbacku w Planet Plus

Kup smartfon realme i odbierz 40 złotych. Skorzystaj z cashbacku w Planet Plus.
– Wystartowała akcja promocyjna, w której za zakup smartfonów marki realme można otrzymać zwrot środków w wysokości 40 zł. Aby wziąć udział w akcji, należy zarejestrować się na platformie zakupowej Planet Plus;
– Promocja obejmuje smartfony dostępne w ofercie oficjalnego sklepu marki – sklep-realme.pl. Cashback nie obowiązuje na urządzenia objęte innymi promocjami.
realme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie, przygotowała promocyjną ofertę we współpracy z platformą zakupową Planet Plus. Może to być świetna okazja, aby jeszcze taniej kupić jeden ze smartfonów realme. Dzięki temu, decydując się na smartfon z oficjalnego internetowego sklepu marki realme, można otrzymać cashback w wysokości 40 złotych. Środki trafiają na konto użytkownika zarejestrowanego w planetplus.pl.

Cashback to usługa, dzięki której klient korzystając z dedykowanego linku może otrzymać zwrot części kwoty wydanej na zakupy online. W tym wypadku promocją objęte są urządzenia z kategorii smartfony w sklep-realme.pl, a kwota zwrotu jest stała i wynosi 40 złotych w przypadku pojedynczego zamówienia.
Zaoszczędzone pieniądze gromadzą się na koncie użytkownika w platformie zakupowej Planet Plus, skąd można je w każdej chwili wypłacić. Użytkownicy nie ponoszą żadnych kosztów za rejestrację i korzystanie z platformy.
Warunkiem uzyskania cashbacku jest wejście na stronę planetplus.pl i wykonanie kilku prostych kroków:
1. Należy zarejestrować konto użytkownika planetplus.pl.
2. Za pomocą wyszukiwarki wyszukać aktywną ofertę realme.
3. Wybrać (kliknąć) w aktywną ofertę. Link poprowadzi klienta bezpośrednio do sklepu internetowego producenta.
4. Następnie należy wybrać model urządzenia i dokonać zakupu.
5. Zwrot w wysokości 40 zł pojawi się w zakładce „Twój cashback” na platformie zakupowej Planet Plus.
Przed skorzystaniem z promocji zalecane jest wyczyszczenie plików cookies (ciasteczek) przeglądarki internetowej, a w trakcie samego procesu zakupu nie należy cofać się do poprzedniej karty w przeglądarce. Najlepiej więc upatrzyć sobie urządzenie, a następnie przejść przez cały proces w nowo otwartej karcie przeglądarki.Akcja promocyjna jest ograniczona czasowo, stąd warto skorzystać z niej jak najszybciej. Cashbacku nie można łączyć z innymi promocjami -urządzenia dostępne w sklepie w obniżonej cenie są wyłączone z programu.
źródło: realme