Zaproś bliskich do świata Galaxy i skorzystaj wraz z nimi. Samsung rusza z nowym programem poleceń

Zaproś bliskich do świata Galaxy i skorzystaj wraz z nimi. Samsung rusza z nowym programem poleceń. Samsung rusza z kolejną odsłoną programu poleceń. Poleć znajomym smartfon z serii Galaxy S21 5G, by zyskać szansę na odbiór nawet do 500 PLN premii [1]. Użytkownicy, którzy skorzystają z polecenia otrzymają aż 400 PLN zniżki na zakup urządzenia.

Teraz polecając smartfon z serii Galaxy S21 5G swoim bliskim można otrzymać 100 PLN premii za skuteczne, zakończone zakupem polecenie, a łącznie aż do 500 PLN w prezencie. Dodatkowo bliscy, którzy skorzystają z polecenia i zdecydują się na zakup, zyskują aż 400 PLN zniżki na zakup smartfonu z serii Galaxy S21 5G. Aby wziąć udział w programie, wystarczy dokonać rejestracji za pośrednictwem aplikacji Samsung Members i postępować zgodnie z instrukcjami. Promocja potrwa do 23.05.2021 w wybranych sklepach online.
Jak skorzystać z programu poleceń i zyskać premię?
1. Przejdź do aplikacji Samsung Members w Twoim Galaxy i zgłoś chęć uczestnictwa w programie. Otrzymasz wiadomość z linkami rejestracyjnymi dla siebie i znajomego.
2. Przekaż link rejestracyjny znajomemu – po kliknięciu w link, znajomy zostanie przeniesiony do formularza rejestracyjnego i poproszony o wybranie preferowanego miejsce zakupu oraz zaakceptowanie regulaminu.
3. Po dokonaniu rejestracji, znajomy otrzyma kod rabatowy do preferowanego sklepu, by dokonać zakupu online ze zniżką.
4. Za każde polecenie zakończone zakupem (maksymalnie 5), otrzymasz premię – przelewem na numer konta bankowego – pamiętaj, aby wypełnić także swój formularz rejestracyjny!

[1] Dotyczy wybranych modeli. Promocja trwa od 10.05.2021 do 23.05.2021. Pula premii i zniżek ograniczona. Aby otrzymać 100 zł premii za polecenie, osoba, której produkt jest polecany, musi dokonać jego zakupu. Promocja dotyczy wybranych sklepów online. Więcej informacji o szczegółach i  warunkach programu można przeczytać na stronie: www.polecaj.samsung.pl

źródło: Samsung