Kibicuj i zgarniaj nagrody – startuje konkurs dla klientów T-Mobile na kartę, MIX i Heyah na kartę

Kibicuj i zgarniaj nagrody – startuje konkurs dla klientów T-Mobile na kartę, MIX i Heyah na kartę. Emocje związane z meczami polskiej reprezentacji w piłce nożnej zbliżają się wielkimi krokami. W T-Mobile dodatkowo podkręcamy sportową atmosferę i dajemy miłośnikom sportowej rywalizacji możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy doładować konto w T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę przez internet za minimum 30 zł i przedstawić hasło dopingujące naszą reprezentację. Dla osób, które przygotują najciekawsze hasła, przygotowaliśmy urządzenia z najwyższej półki, takie jak iPhone 12, AirPods Max, Apple Watch, czy Xbox Series X, oraz karty podarunkowe do wykorzystania w sklepach Media Expert i doładowania w naszej sieci. Euro, a może Mistrzostwa Świata? Trudno powiedzieć, która rozgrywka silniej przyciąga widzów przed ekrany. Ale jedno jest pewne – zarówno 1 czerwca, gdy Biało-Czerwoni wyjdą na boisko z Rosją, jak i 8 czerwca, kiedy spróbują swoich sił w meczu z Islandią, wrażeń sportowych nie zabraknie. Emocje nie opadną także w kolejnych dniach miesiąca – do jego końca polska reprezentacja wyjdzie bowiem na boisko podczas Euro 2021 jeszcze trzy razy! Rywalami będą zaś Słowacja, Hiszpania i Szwecja. Jako sponsor reprezentacji nie poprzestajemy tylko na kibicowaniu naszej drużynie. Od maja do 11 lipca włącznie prowadzimy konkurs, w którym nasi użytkownicy mogą wygrać dziesiątki atrakcyjnych nagród. Udział w zabawie mogą wziąć klienci T-Mobile na kartę, MIX, a także oferty Heyah na kartę.

Kibicuj, doładuj i wygrywaj
Aby dokonać zgłoszenia w konkursie, wystarczy w pierwszym kroku doładować konto kwotą minimum 30 zł. Można to zrobić na stronie doladowania.t-mobile.pl lub doladuj.heyah.pl. Równie dobrą metodą będzie skorzystanie z serwisu lub aplikacji banku (ich dokładną listę zamieściliśmy w regulaminie konkursowym). Następnie pod adresem www.konkurst-mobile.pl należy wypełnić formularz i stworzyć hasło dopingujące naszą reprezentację piłkarską o długości do 200 znaków.
Dla najlepszych propozycji przygotowaliśmy następujące nagrody:
– zwycięski zestaw: iPhone 12 Pro + AirPods Max + Apple Watch + Xbox Series X + Pad + gra FIFA 2021,
– 3 zestawy nagród: iPhone 12 Mini 64 GB + AirPods + Xbox Series S,
– 5 zestawów nagród: Xbox Series X + Pad + gra FIFA 2021,
– 10 Xbox-ów Series S,
– 20 kart podarunkowych o wartości 1 000 zł, do wykorzystania w sklepach Media Expert,
– 50 kart podarunkowych o wartości 100 zł, do wykorzystania w sklepach Media Expert,
– 500 doładowań na kwotę 50 zł w sieci T-Mobile.
Każdy uczestnik konkursu może wygrać jedną nagrodę, a do jednego doładowania zgłosić hasło raz. Liczba doładowań i tym samym zgłoszeń nie jest jednak ograniczona. Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Więcej informacji o promocji:
https://konkurst-mobile.pl/.

źródło: T-Mobile