Aktywuj bezpłatny dostęp do pakietu IPLA ELEVEN SPORTS na Happy Fridays od T-Mobile

Aktywuj bezpłatny dostęp do pakietu IPLA ELEVEN SPORTS na Happy Fridays od T-Mobile. Piłka nożna we Włoszech lub w Hiszpanii? A może wyścigi na najbardziej prestiżowych torach na świecie? Bez względu na wybór ulubionej dyscypliny, ich fanów łączy jedno – emocje, jakie sport wywołuje w sercach kibiców. Dlatego tym razem w ramach Happy Fridays przygotowaliśmy dwa różne bonusy – dla naszych abonentów mamy bezpłatny, 30‑dniowy dostęp do IPLA ELEVEN SPORTS, zaś dla użytkowników ofert na kartę i MIX – darmową paczkę 3 GB. Prezenty będzie można aktywować od 21 do 23 maja w aplikacji „Mój T‑Mobile”. Dla kogo jest IPLA ELEVEN SPORTS? To bogactwo transmisji i programów z różnych dziedzin – ciekawość zaspokoją tam zarówno fani europejskiej (i nie tylko) piłki nożnej, jak też fani wyścigów Formula 1®. Z pakietu można korzystać na dowolnym urządzeniu: komputerze, tablecie, smartfonie czy poprzez Smart TV, dlatego ulubione rozgrywki czy inne wydarzenia sportowe można śledzić w wybranym miejscu i czasie. Teraz z darmowego dostępu do platformy będą mogli skorzystać także klienci indywidualni T‑Mobile.

Pakiet IPLA ELEVEN SPORTS to 4 kanały sportowe: Eleven Sports 1; Eleven Sports 2; Eleven Sports 3; Eleven Sports 4 i najlepszy sport w jakości HD. W najbliższych dniach widzowie będą mogli obserwować tam elitę motosportu, która spotka się na legendarnym torze w Monte Carlo, by walczyć o zwycięstwo w najbardziej prestiżowym wyścigu w całym cyklu Formula 1®. W dniach 20-23 maja odbędzie się bowiem Formula1® Grand Prix De Monaco 2021, a przyspieszenie na torze z pewnością spowoduje przyspieszenie bicia serca niejednego wielbiciela tego sportu. Ponadto w maju widzowie będą mogli śledzić ekscytujący finisz rozgrywek Serie A TIM, czyli jednej z najpopularniejszych lig w Europie. To nie lada gratka dla fanów takich drużyn jak Inter Mediolan, AC Milan, Juventus FC, Atalanta Bergamo oraz SSC Napoli. To także okazja do zobaczenie ponownie na ekranie jednych z najpopularniejszych zawodników, czyli Wojciecha Szczęsnego i Cristiano Ronaldo. Ponadto w sobotę 22 maja rozegrany zostanie mecz FC Bayern Monachium – FC Augsburg, który będzie transmitowany na Eleven Sports 1. Tego wieczoru Robert Lewandowski będzie miał okazję strzelić 41. bramkę w tym sezonie Bundesligi i pobić słynny rekord Gerda Muellera.
Sportowe wrażenia na wyciągnięcie ręki
Bonus dostępny jest dla indywidualnych klientów abonamentowych T‑Mobile i będzie czekać na fanów sportu – i nie tylko – przez cały weekend od 21 do 23 maja w aplikacji „Mój T‑Mobile”. Bezpłatny, 30-dniowy dostęp do pakietu IPLA ELEVEN SPORTS zostanie aktywowany w ciągu 24 godzin. Jeśli użytkownik będzie zadowolony z paczki i nie zrezygnuje z usługi, to po okresie promocyjnym koszt dostępu do platformy wynosi 15 zł za okres 30 dni.
Bezpłatna paczka 3 GB
Nie zapomnieliśmy również o użytkownikach oferty na kartę oraz MIX i przygotowaliśmy dla nich darmową paczkę 3 GB. Dzięki temu będą mogli w najbliższych dniach oglądać jeszcze więcej wydarzeń sportowych i nie tylko. Bonus czeka na chętnych w aplikacji „Mój T‑Mobile” także przez cały weekend od 21 do 23 maja 2021 roku. Jego aktywacja nastąpi w ciągu 72 godzin od jej zlecenia, a sam pakiet ważny będzie przez 5 dni i będzie obowiązywać na terenie kraju. Każdy użytkownik z promocji może skorzystać jeden raz.
Więcej informacji o cyklicznej akcji „Happy Fridays”:
https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

źródło: T-Mobile