Plus: Kibicujemy Polakom na piłkarskim EURO 2020 i rozdajemy „Gigsy za gole”!

Kibicujemy Polakom na piłkarskim EURO 2020 i rozdajemy „Gigsy za gole”! Od piątku dwadzieścia cztery drużyny rywalizują o tytuł najlepszej piłkarskiej reprezentacji Starego Kontynentu, a my trzymamy kciuki za Biało-Czerwonych i rozdajemy dodatkowe gigabajty za strzelone przez nich bramki i wygrane mecze. Startuje nowa promocja, w której klienci wszystkich rodzajów usług telekomunikacyjnych w Plusie i Plushu mogą otrzymać dodatkowe darmowe gigabajty w ramach trwających Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

„Gigsy za gole” przyznawane są za bramki strzelone przez naszych reprezentantów oraz wygrane przez nich mecze. Za każdą zdobytą bramkę przyznawany jest 1 GB, a za wygrany mecz dodatkowe 10 GB! W momencie, gdy polska drużyna odpadnie z turnieju przed jego zakończeniem, na kontach klientów biorących udział w promocji również zostanie aktywowany bonusowy pakiet 10 GB.
Aby otrzymać dodatkowe gigabajty klient powinien:
1. znajdować się w okresie ważności dla usług wychodzących, czyli posiadać aktywne konto,
2. wysłać na numer 80180 bezpłatnego SMS-a o treści GOL lub wpisał numer telefonu z sieci Plus w formularzu na stronie www.plus.pl/gol.
Aby otrzymać bonusowe gigabajty za rozegrany mecz należy zgłosić się do promocji przed jego rozpoczęciem, a przyznane bonusowe gigabajty będą aktywne przez 3 dni. Promocja obowiązuje do 11 lipca 2021 r, a więcej informacji na jej temat można znaleźć w regulaminie oraz na stronie internetowych www.plus.pl/gol.

źródło: Plus