Smartfon realme GT 5G dostępny w przedsprzedaży T-Mobile

Smartfon realme GT 5G dostępny w przedsprzedaży T-Mobile. W T-Mobile stale poszerzamy ofertę smartfonów 5G dla klientów indywidualnych, dlatego do naszej sieci sprzedaży trafia kolejny flagowiec – realme GT 5G. Jest to pierwsze urządzenie tego producenta w naszej ofercie, które z pewnością zachwyci użytkowników prędkością działania, szybkością ładowania i świetnymi zdjęciami. Klienci, którzy zdecydują się na zakup tego modelu w przedsprzedaży do 22 czerwca, otrzymają w prezencie bezprzewodowe słuchawki realme Buds Air Pro. Do końca czerwca 2021 r. T-Mobile będzie jedyną siecią, w której będzie dostępny realme GT 5G. Od nowoczesnych telefonów użytkownicy oczekują wysokiej jakości działania oraz wielu funkcji w korzystnej cenie. Ponadto jedną z pożądanych ostatnio cech jest dostęp do sieci piątej generacji. Dlatego w ofercie T-Mobile pojawił się jeden z najszybszych smartfonów na świecie – realme GT 5G. Odpowiada za to ultrawydajny procesor Qualcomm Snapdragon 888 5G i szybka pamięć RAM LPDDR5. Ekran Super AMOLED o przekątnej 6,43 cala zadziwi klientów idealnym odwzorowaniem kolorów. Zaś wysoka częstotliwość odświeżania wynosząca aż 120 Hz zapewni, że nie doświadczą oni spadków płynności. Nowy tryb GT pozwala korzystać z maksymalnej prędkości procesora oraz zwinnego uruchamiania gier.

Poręczny pomocnik dnia codziennego
Nie zawiodą się także fani fotografii mobilnej, ponieważ realme GT 5G wyposażony jest w potrójny aparat 64 MP, a wspomaga go obiektyw ultraszerokokątny. Dzięki temu fotografie z wakacyjnych wojaży – i nie tylko – będą nieraz cieszyć nasze oko. Z kolei świetną jakość nocnych zdjęć w smartfonie realme zapewni specjalny tryb Super Nightscape. Urządzenie posiada 12 GB pamięci RAM i aż 256 GB pamięci wewnętrznej, która pozwoli przechowywać na nim różnorodne aplikacje ułatwiające codzienne funkcjonowanie oraz kolekcjonować liczne zdjęcia z najważniejszych momentów życia. Smartfon można również bardzo szybko naładować – wystarczy 35 minut do pełnego dodania energii. Odpowiada za to autorska technologia ładowania SuperDart Charge 65 W oraz pojemna bateria 4500 mAh. Kompaktowy rozmiar i waga zaledwie 186 g sprawiają, że urządzenie nie będzie ciążyło w kieszeni. Zaś z dodatkowych ciekawostek warto wspomnieć, że czarno-żółtą wersję realme GT 5G wykończono elementami wegańskiej skóry.
Kup w przedsprzedaży i odbierz prezent
Na klientów, którzy zdecydują się na zakup realme GT 5G do 22 czerwca, czeka miła niespodzianka – w ramach przedsprzedażowego prezentu trafią do nich bezprzewodowe słuchawki dokanałowe realme Buds Air Pro. Urządzenie to z pewnością zachwyci użytkowników niewielkimi rozmiarami, a przy tym ciekawymi możliwościami, m.in. systemem redukcji szumów wspieranym przez algorytm redukcji ENC, czy pojemną baterią 486 mAh, zapewniającą działanie do 25 godzin. Smartfon realme GT 5G dostępny jest w ofercie T-Mobile dla klientów indywidualnych za 2499 zł w systemie ratalnym na 24 miesiące:

Do końca czerwca 2021 r. T-Mobile będzie jedyną siecią, w której będzie dostępny realme GT 5G. Więcej informacji o modelu można znaleźć na tej stronie, a pełna lista telefonów 5G jest dostępna pod adresem https://www.t-mobile.pl/5g.

źródło: T-Mobile