Kup tablet Galaxy S7 FE 5G, a klawiaturę otrzymasz w prezencie

Kup tablet Galaxy S7 FE 5G, a klawiaturę otrzymasz w prezencie. Dla wszystkich planujących w najbliższym czasie zakup tabletu, Samsung przygotował atrakcyjną promocję. Przy zakupie tabletu Galaxy Tab S7 FE 5G w prezencie otrzymać można etui Book Cover z klawiaturą. W ramach najnowszej promocji Samsung Galaxy S7 FE 5G z klawiaturą w prezencie przy zakupie tabletu Galaxy S7 FE 5G u jednego z partnerów handlowych [1] można otrzymać gratis wyposażone w klawiaturę etui Book Cover Keybord Slim o wartości 599 PLN [2].

Promocja startuje 18 czerwca i potrwa do 4 lipca 2021 r. lub do wyczerpania puli nagród. Szczegółowe warunki i regulamin dostępne są na stronie promocji. Galaxy Tab S7 FE 5G to jeden z najnowszych tabletów w portfolio urządzeń Galaxy. Funkcjonalny, wyrazisty 12,4 calowy wyświetlacz sprawdzi się podczas wakacyjnych filmowych seansów i mobilnego grania. Tablet Galaxy Tab S7 FE 5G to również doskonałe narzędzie do pracy i kreatywnej rozrywki dla całej rodziny. Z pomocą dołączonego do zestawu rysika można tworzyć niesamowite szkice i rysunki, a zapracowani z pewnością docenią możliwości multitaskingu jakie oferuje Galaxy Tab S7 FE 5G. Korzystając z Samsung Dex i etui Book Cover wyposażonego w klawiaturę i można korzystać z tabletu niczym z notebooka. Tablet Galaxy Tab S7 FE 5G dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, zielonej i srebrnej. Więcej informacji na temat tabletu Tab S7 FE 5G można znaleźć tutaj.
Więcej informacji na temat promocji Samsung Galaxy S7 FE 5G z klawiaturą w prezencie można znaleźć na stronie.
Promocją nie jest objęty model Samsung Galaxy Tab S7 oraz Galaxy Tab S7+.

[1] Orange Polska S.A.; P4 Sp. z o.o.; Polkomtel Sp. z o.o.; T-Mobile Polska S.A.; RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.); oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.); Media Expert (TERG S.A.); electro.pl (TERG S.A.); avans.pl (TERG S.A.); Media Markt oraz Saturn (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.); NEONET S.A.; NEO24.PL S.A.; Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji); karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji); x-kom sp. z o.o.; al.to sp. z o.o.; I-Terra Sp. z o.o. –  Samsung Brandstores oraz samsung.com/pl/; Vobis (I-Terra Sp. z o.o.); Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.); matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.); Tele Magic Sp. Z o.o. ; 4CV Mobile Sp. Z o.o. SP. K (serwis na Postępu 14, Warszawa); Empik S.A.

[2] Cena na dzień 18 czerwca 2021 r. w sklepie www.samsung.com/pl

źródło: Samsung