Samsung partnerem tegorocznej edycji eventów ze świata Red Bull

Samsung partnerem tegorocznej edycji eventów ze świata Red Bull. Niezwykłe emocje, wyjątkowi zawodnicy, nieprzeciętne umiejętności – w ramach partnerstwa z Red Bullem Samsung przygotował dla uczestników i obserwatorów tegorocznej serii ekstremalnych zmagań szereg wyzwań i atrakcji spod znaku Galaxy. „Połączenie energii z Red Bullem to niezwykła okazja do powiązania dwóch światów – technologii i pasji. Chcemy dać uczestnikom tegorocznej edycji jeszcze więcej frajdy i pokazać jak urządzenia Galaxy sprawiają, że niezwykłość może stać się standardem”  – podsumowuje Magdalena Sielachowicz-Nowakowska, Head of Marketing, Samsung Electronics Polska.
Red Bull BC One Cypher
Już 3 lipca w Krakowie odbędzie się ostatnia runda najbardziej prestiżowych zawodów breakingowych. Do tanecznych pojedynków stają najlepsi B-Boys i B-Girls, którzy zmierzą się o udział w wielkim finale – Red Bull BC One World Final, który odbędzie się w Gdańsku w dniach 5-6 listopada. Dla uczestników finałowej edycji organizator przygotował również dodatkową niespodziankę w postaci Awesome Move – konkursu na figurę taneczną inspirowaną Galaxy A. Najbardziej kreatywni tancerze zostaną nagrodzeni ufundowanymi przez Samsung smartfonami Galaxy A72.
SkatePark Review
Przy okazji przeglądu najlepszych skateparków Samsung podzieli się wskazówkami jak rejestrować swoje sportowe aktywności z wykorzystaniem urządzeń Galaxy, aby zadbać o profesjonalne i stabilne ujęcia. Śledząc relacje na profilach @SamsungPolska oraz @redbullpolska będzie można również zobaczyć filmy ujawniające kulisy powstawania polskiej edycji Official Skatepark Review oraz najlepsze tricki skaterów. Materiały video, które powstaną w ramach SkatePark Review realizowane będą przy użyciu Galaxy S21 Ultra 5G.
Mind the Gap
19 czerwca w Warszawie podczas kultowych zawodów deskorolkowych Mind the Gap zawodnicy zaprezentowali swoje umiejętności i najlepsze tricki nad niemal 2-metrowycm gapem. Dla zwycięzców deskorolkowych zmagań Samsung ufundował nagrody w postaci smartfonów Galaxy A52 i słuchawek Galaxy Buds Pro.
Red Bull Roof Ride
W dniach 19-21 sierpnia w Katowicach rozegra się rowerowa impreza miejska jakiej w Polsce jeszcze nie było. W ramach pierwszej edycji Roof Ride rowerowi freestylerzy z całego świata sprawdzą swoje umiejętności na miejskim torze usytuowanym na dachu katowickiego MCK. Ich zmagania komentować będą słynni „rowerowi bracia” – Dawid i Szymon Godziek. Stawką są punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata FMB i dzika karta na Zawody Crankworx w Nowej Zelandii. Popisy uczestników Roof Ride oraz kulisy rowerowych zmagań na dachach katowickich budynków zobaczyć będzie można m.in. na instagramowym profilu @SamsungPolska, który w trakcie zawodów przejmie w swoje władanie Dawid Godziek. Samsung zaprasza również fotografów amatorów do wzięcia udziału w konkursie „Zatrzymani w locie”. Na fotografów którzy zdołają uchwycić najbardziej spektakularne sportowe kadry czekają nagrody w postaci smartfonów Galaxy S21 Ultra 5G oraz zaproszenie w roli fotografa na Red Bull Roof Ride w Katowicach.

Wyselekcjonowane treści, ekskluzywne materiały video zarejestrowane w ramach partnerstwa oraz informacje o konkursach będą dostępne na kanałach SoMe obu

źródło: Samsung