Bajki w pakiecie IPLA DZIECI w prezencie na 30 dni od T-Mobile

Bajki w pakiecie IPLA DZIECI w prezencie na 30 dni od T-Mobile. Wraz z rozpoczynającymi się lada dzień wakacjami w T-Mobile przygotowaliśmy dla naszych klientów indywidualnych letni prezent – bezpłatny dostęp przez 30 dni do pakietu IPLA DZIECI, zawierającego znane i lubiane przez najmłodszych bajki. Ofertę aktywować można już dziś, a w jej ramach klienci otrzymują dostęp do 11 najlepszych kanałów dziecięcych, wśród których znajdują się BBC CBEEBIES, Cartoon Network HD, Disney Channel, czy NICKELODEON POLSKA. Odliczanie do końca roku szkolnego rozpoczęte! Na dobry początek wyczekiwanych wakacji przygotowaliśmy w prezencie od T-Mobile darmowy dostęp do najlepszej dziecięcej rozrywki, czyli 30 dni za 0 zł z pakietem IPLA DZIECI. Można z niego korzystać na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfon czy tablet, co jest idealnym rozwiązaniem podczas wakacyjnych wycieczek, aby dziecko nie nudziło się w czasie podróży. Dostęp do pakietu będzie także możliwy na komputerze i na Smart TV, dzięki czemu ulubione bajki będzie można obejrzeć także spędzając czas w domu.

Korzystając z naszej wakacyjnej promocji, w ramach pakietu IPLA DZIECI, nasi klienci otrzymują dostęp do 11 najlepszych kanałów dziecięcych: NICKELODEON POLSKA, NICK JR, NickToons, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, Cartoon Network HD, Boomerang HD, BBC CBEEBIES, Da Vinci, Duck TV, na których znajdą wyselekcjonowane i bezpieczne bajki zarówno dla tych mniejszych, jak i trochę starszych pociech. To właśnie na tych kanałach dostępne popularne i lubiane bajki takie jak „Psi Patrol”, „Piotruś Królik”, „Myszka Mickey”, „Zaplątani: Przygody Roszpunki”, „Sponge Bob Kanciastoporty”, „Pidżamersi”, „Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków”, „Rycerz z przypadku” czy „Alwin i wiewiórki” i wiele innych.
Włącz dziecięcą rozrywkę już dziś
Aktywacja pakietu od IPLA jest banalnie prosta – wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści KIDS na numer 80162. W ciągu 2 dni klient otrzyma SMS z linkiem aktywacyjnym. Następnie należy kliknąć w ten link i postępować zgodnie ze wskazówkami w serwisie IPLA lub wejść na stronę: https://www.ipla.tv/mamkodw miejscu „Wpisz kod” uzupełnić hasło (jest to ostatnie 10 znaków z linku aktywacyjnego). Pakiet można aktywować aż do 15 lipca br. Każdy użytkownik z promocji może skorzystać jeden raz. Akcja trwa od 22 czerwca do wyczerpania puli kodów – jednak nie dłużej niż do 5 lipca br. Po okresie 30 dni od aktywacji, pakiet zostanie automatycznie dezaktywowany. Z oferty skorzystać mogą wszyscy nasi abonenci posiadający taryfy T, T-Data, Rodzina, Frii Mix oraz użytkownicy taryf GO! Frii, Hot, Nowy Tak Tak i Happy. Szczegółowe informacje o akcji są dostępne na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/bajki-tmobile.

źródło: T-Mobile

[jeśli taka forma aktywacji pakietu ma zachęcić do jego użytkowania, to mamy poważne wątpliwości co do powodzenia akcji promocyjnej. Wprowadzając podobne rozwiązania operator traci również wizerunkowo, ale to w końcu jego wybór, jaką drogą docierać do klientów? – dop. red. ]