Odbierz darmowy e-book Legimi od T-Mobile

Odbierz darmowy e-book Legimi od T-Mobile. Przy wysokich temperaturach zamiast intensywnego wysiłku lepiej po postu położyć się na hamaku z ciekawą lekturą w dłoni lub… w uchu. Dla osób, które lubią relaksować się, słuchając wartościowych książek, przygotowaliśmy prezent na „Happy Fridays” – indywidualni klienci T‑Mobile mogą odebrać od nas darmową książkę dostępną na stronie Legimi. Kod można otrzymać w dniach 25-27 czerwca SMS-em lub w aplikacji „Mój T‑Mobile”. Lato daje nam wiele powodów do radości – dłuższe dni, piękna pogoda, słońce od rana do wieczora. Dla tych, którzy cenią sobie spokojne, wakacyjne wieczory w miłych okolicznościach przyrody z dobrą lekturą, przygotowaliśmy specjalny bonus w ramach „Happy Fridays”. Wraz z Legimi stawiamy na nowoczesne technologie, dlatego w prezencie dla klientów T‑Mobile znajduje się 20 e‑booków do pobrania za darmo.

Wśród dostępnych od Legimi pozycji są m.in. kryminały najpopularniejszych polskich pisarzy, czyli „Behawiorysta” Remigiusza Mroza, czy „Sprawa Niny Frank” Katarzyny Bondy. Tym, którzy szukają lekkiej, romantycznej powieści, do gustu z pewnością przypadnie książka Małgorzaty Falkowskiej „Mąż potrzebny od zaraz”. Zaś dla tych, którzy chcieliby złapać większy oddech, dobrą propozycją będzie np. „Sztuka bezruchu”, w której autor sprawdza, jak wyglądało życie znanych osób, które postanowiły zatrzymać szaleńcze tempo swojego życia. E‑booki dostępne będą w formacie epub, zaś audiobooki – mp3. Można je czytać i słuchać wyłącznie w aplikacjach Legimi.
Poniżej pełna lista utworów dostępnych w ramach promocji T‑Mobile:
1. „Wiosna zaginionych”, Anna Kańtoch
2. „Nie ufam już nikomu”, Klaudia Muniak
3. „Niewinny”, Harlan Coben
4. „Behawiorysta”, Remigiusz Mróz
5. „Sprawa Niny Frank”, Katarzyna Bonda
6. „Cód, miód, Malina”, Aneta Jadowska
7. „Na ostrzy noża”, Patrick Ness
8. „Wróć do mnie”, Corinne Michaels
9. „Dom duchów”, Isabel Allende
10. „Narodziny imperium”, Conn Iggulden
11. „Rosyjska księżniczka”, Monika Skabara
12. „Pieśni o wojnie i miłości”, Santa Montefiore
13. „Modern Love”, Daniel Jones
14. „Kolej podziemna”, Colson Whitehead
15. „Mąż potrzebny na już”, Małgorzata Falkowska
16. „Świat bez kobiet”, Agnieszka Graff
17. „Mecz to pretekst”, M. Kołodziejczyk, A. Werner
18. „Sztuka bezruchu”, Pico Iyer
19. „Koniec świata i poziomki”, Anna Onichimowska
20. „Nevermoor”, Jessica Townsend
Zrelaksuj się z wybraną książką
Aktywacja prezentu jest jak zwykle bardzo prosta i szybka – kod można odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub wysyłając SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800 w dniach od 25 do 27 czerwca. W odpowiedzi zwrotnej otrzymamy kod, który należy wpisać do 11 lipca na stronie: https://www.legimi.pl/happy-friday/ skąd można pobrać wybrany e‑book. Każdy użytkownik może skorzystać z promocji tylko raz. Prezent od T‑Mobile skierowany jest dla klientów indywidualnych korzystających z usług na kartę (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy), abonentów (taryfa T i T DATA, Rodzina) oraz użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix). Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” możecie przeczytać tutaj: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

źródło: T-Mobile