Sukces realme GT. Nowy flagowiec 30-krotnie popularniejszy od poprzednika

Sukces realme GT. Nowy flagowiec 30-krotnie popularniejszy od poprzednika. realme GT zdobył serca polskich klientów, o czym świadczą rewelacyjne wyniki przedsprzedaży smartfona w naszym kraju. Nowość ze stajni realme przebiła także pod względem zainteresowania ze strony kupujących poprzednika – ubiegłoroczny model X50 Pro 5G.

30x popularniejszy niż poprzedni flagowiec!
Nowy flagowy smartfon realme ze Snapdragonem 888 5G miał swoją globalną premierę 15 czerwca. Tego samego dnia realme GT trafił także do Polski, gdzie jest obecny w dwóch wersjach: niebieskiej 8/128 GB (Speed Blue) ze szklanymi pleckami oraz czarno-żółtej 12/256 GB (Racing Yellow), z charakterystycznym motywem stworzonym dzięki wykorzystaniu wegańskiej skóry Pinatex.W Europie Zachodniej w ciągu pierwszych dwóch dni dostępności realme GT zainteresowanie urządzeniem wśród kupujących było 30-krotnie wyższe (wzrost o 3000%) w stosunku do sprzedaży modelu X50 Pro 5G po jego ubiegłorocznej premierze. Urządzenie wyprzedało się m.in. w ofercie internetowego sklepu Amazon.
Polacy też cenią GT
W Polsce czarno-żółta wersja 12/256 GB, która trafiła do przedsprzedaży 15 czerwca w cenie 2499 złotych i była dostępna w promocyjnym zestawie ze słuchawkami realme Buds Air Pro, prawie całkowicie zniknęła ze sklepów. Najbliższe dostawy tego wariantu do naszego kraju są zaplanowane na początek lipca. Przedsprzedażowe zestawy promocyjne realme GT wyprzedały się w sieciach: x-kom, Komputronik, Media Expert, Neonet oraz w partnerskich sklepach internetowych realmeshop.pl i sklep-realme.pl. W regularnej sprzedaży można natomiast kupić niebieski model 8/128 GB, dostępny na Allegro w cenie 2299 złotych.
realme GT to czysta wydajność w konkurencyjnej cenie

realme GT jest flagowcem, który udowadnia, że topowa konfiguracja smartfona nie musi wiązać się z kompletnym wyczyszczeniem portfela. Urządzenie, w każdej z dwóch dostępnych w Polsce wersji, jest co najmniej o kilkaset złotych tańsze niż konkurencyjne modele smartfonów z procesorem Qualcomm Snapdragon 888 5G. realme GT oferuje ponadprzeciętną wydajność, co udowadniają aktualne wyniki takich benchmarków jak choćby AnTuTu. Zabójca flagowców od realme wyposażony jest w najszybszy układ mobilny na rynku, superszybką pamięć masową UFS 3.1 oraz najnowszej generacji pamięć RAM LPDDR5. Całość uzupełnia ekran sAMOLED 6,4” odświeżany z częstotliwością 120 Hz i potrójny aparat z sensorem Sony IMX 682 o rozdzielczości 64 MP. Smartfon ma również głośniki stereo, moduł NFC do płatności zbliżeniowych i dual SIM w standardzie 5G. Atutem realme GT jest bez wątpienia jego wzornictwo, szczególnie w charakterystycznej czarno-żółtej wersji kolorystycznej ze skórzaną obudową.
Dodatkowe informacje:
– Oficjalna strona realme: https://www.realme.com/pl/
źródło: realme