Można zaoszczędzić nawet 300 zł! Kumulacja promocji w myPhone i HAMMER

Można zaoszczędzić nawet 300 zł! Kumulacja promocji w myPhone i HAMMER. Czasowo obniżone ceny, gratisy w formie drugiego produktu oraz kart przedpłaconych – mPTech, producent telefonów i smartfonów marek myPhone i HAMMER prowadzi aktualnie kilka ciekawych promocji. Można oszczędzić nawet do 300 zł! Polecamy, te na które warto zwrócić szczególną uwagę.

Promocje myPhone
W ramach portfolio i działań dla marki myPhone, przedstawiciele producenta prowadzą aktualnie dwie atrakcyjne promocje. Jedną z nich objęty jest smartfon Now eSIM, natomiast druga dotyczy wszechstronnej opaski na kartę SIM – myBand 4family.

W ramach tej pierwszej – pt. „Wakacje z myPhone 2021″ po zakupie 6-calowego smartfona myPhone Now eSIM (4+64GB) można zyskać gratis kartę przedpłaconą sodexo o wartości 100 zł na dowolne zakupy. Po odliczeniu tej kwoty można przyjąć, że smartfon kosztuje 599 zł.

Sam model jest elegancki i charakteryzuje się dobrą wydajnością oraz szerokimi możliwościami w zakresie komunikacji. A to za sprawą tego, że jest wyposażony w NFC, BT5,0, czytnik linii papilarnych oraz moduł eSIM umożliwiający korzystanie z wirtualnej karty SIM. eSIM pozwala na uruchomienie usług operatorskich (od operatora, który oferuje eSIM) w sposób zdalny i natychmiastowy. Model oferuje również niezależny slot dla obsługi fizycznej karty SIM. Smartfon posiada aparat 13 Mpx oraz akumulator 4000 mAh. Promocja trwa do 25.07.2021 na stronie producenta oraz u wybranych partnerów. Aby otrzymać kartę 100 zł sodexo gratis wystarczy po zakupie ww. smartfona wypełnić krótki formularz na stronie promocji:
www.myphone.pl/promocja-wakacje-z-myphone-2021/.
Promocją „Bezpieczniej – zawsze w kontakcie” objęty jest myBand 4family – wielofunkcyjne urządzenie – smartband z funkcją telefonu (ze slotem na kartę SIM), pulsometrem, ciśnieniomierzem i GPS – stworzone dla bezpieczeństwa bliskich. Po jego zakupie można liczyć na drugi produkt gratis. W tym wypadku jest to myPhone SOHO Line H22 – nowoczesny telefon stacjonarny na kartę SIM. Posiada przenośną słuchawkę i stację ładującą oraz przycisk SOS. Połączenie telekomunikacji przewodowej zastąpione jest łącznością GSM. Ta promocja trwa do 15.08.2021 na stronie producenta oraz u wybranych partnerów. Aby otrzymać telefon H22 gratis wystarczy po zakupie myBand 4family wypełnić krótki formularz na stronie promocji:
www.myphone.pl/promocja-bezpieczniej-zawsze-w-kontakcie-2021/.
Promocja HAMMER
Aktualnie w atrakcyjnej promocji dostępny jest HAMMER Blade 3. Ten 6,2-calowy, wszechstronny smartfon z wieloma mocnymi argumentami kosztuje teraz 1199 zł, a to oznacza że został przeceniony o całe 300 zł (pierwotna cena to 1499 zł). Warto się spieszyć, bo promocja jest czasowa i w tej chwili trudno przewidzieć kiedy się skończy.  Ekran Blade 3 chroni szkło Gorilla Glass. Ma wzmocnioną obudową z certyfikatami odporności IP69 oraz militarnym MIL-STD-810G, mimo to jest całkiem smukły i poręczny (znajduje się w linii HAMMER Athlete). Oferuje dobrą wydajność dzięki połączeniu mocy 8-rdzeniowego procesora z 4 GB pamięci RAM. A do tego eSIM, aparat fotograficzny 48 Mpx i NFC, a także akumulator 5000 mAh z funkcją Express Charging i Power Bank. Model w promocyjnej cenie dostępny jest na sklepie online producenta – mPTech. Warto dodać, że wciąż trwa ciekawa promocja na laptop techbite ZIN 14.1 BIS 64GB (+ dysk SSD 128GB). Teraz każdy klient kupujący ten komputer w sieci Play, otrzymuje plecak gratis. Laptop oferowany jest w różnych ofertach: w cenie 1199 zł bez abonamentu oraz w abonamencie.
Więcej na karcie produktu na Play.pl.

źródło: mPTech