Lipiec pełen promocji w Samsung: zyskaj zwrot 350 PLN za zakup Galaxy Watch Active2

Lipiec pełen promocji w Samsung: zyskaj zwrot 350 PLN za zakup Galaxy Watch Active2. Dla wszystkich planujących w lipcu zakup smartwatcha, Samsung przygotował atrakcyjną promocję. Teraz, przy zakupie dowolnego modelu z serii Galaxy Watch Active2, można zyskać zwrot na konto w wysokości 350 PLN. Aby wziąć udział w trwającej od 5.07.2021 do 25.07.2021 promocji Letnia premia 350 PLN. [1] za zakup Galaxy Watch Active2 i zyskać zwrot w wysokości 350 PLN, wystarczy dokonać zakupu urządzenia Galaxy Watch Active2 i zgłosić się do udziału w akcji.
Jak wziąć udział w promocji?
– Dokonać zakupu smartwatcha Galaxy Watch Active2 w okresie od 05.07.2021 do 25.07.2021 u partnerów handlowych. [2]
– Wyciąć kod kreskowy umieszczony na opakowaniu po zakupionym produkcie.
– Zarejestrować zakup, wypełniając poprawnie formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.promocja-gwa2.samsung.pl w terminie do 31.07.2021. Do formularza należy dołączyć dowód zakupu,  zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym i zdjęcie pudełka z widocznym miejscem po wyciętym kodzie kreskowym.
– Wypłata zwrotu na konto uczestnika promocji nastąpi do 21 dni roboczych od daty pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.
Liczba zwrotów jest ograniczona. Promocja trwa do 25.07.2021 lub do wyczerpania puli zwrotów. O przyznaniu zwrotu decyduje termin zgłoszenia do promocji. Każdemu uczestnikowi przysługuje jednorazowa premia, niezależnie od liczby i rodzaju zakupionych w promocji produktów.
Szczegółowe warunki oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie: www.promocja-gwa2.samsung.pl

[1] Szczegółowe warunki oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie: www.promocja-gwa2.samsung.pl. Pula zwrotów ograniczona.
[2] Partnerzy prowadzący  promocje: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt oraz Saturn (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. Z o.o., 4CV Mobile Sp. Z o.o. SP. K (serwis na Postępu 14, Warszawa), Empik S.A, x-kom sp. z o.o., al.to sp. z o.o., I-Terra Sp. z o.o. – Samsung Brandstores oraz samsung.com/pl/. (Uwaga: Sklep pracowniczy EPP Samsung prowadzony przez I-Terra sp. z o.o. nie bierze udziału w promocji).

źródło: Samsung