narzo 30A od realme ze znakomitym otwarciem. Wyprzedały się wszystkie smartfony dostępne w promocyjnej cenie

Debiutujący na polskim rynku smartfon realme narzo 30A zaliczył bardzo dobre otwarcie sprzedaży. W ciągu pierwszych 48 godzin dostępności tego modelu wyprzedała się cała promocyjna pula smartfonów.

Pierwsze narzo dostępne w Polsce
Model 30A to pierwsze dostępne w Polsce urządzenie realme sygnowane submarką narzo. Smartfon zadebiutował 5 lipca w cenie 449 złotych (wariant 3/32 GB), jednak w ramach startowej promocji flash sale przez dwa dni można go było nabyć w cenie 399 złotych. realme narzo 30A dostępny jest w Polsce w trzech kanałach sprzedaży, w sieci x-kom (kolor czarny) oraz w internetowych sklepach partnerskich realmeshop.pl oraz sklep-realme.pl (kolor niebieski). Pula promocyjna debiutującego w Polsce modelu wynosiła 200 sztuk. Zainteresowanie pierwszym narzo było tak duże, że promocja została zakończona na skutek wyczerpania zapasów. Smartfon jest obecnie dostępny w sklepach w standardowej cenie 449 złotych.
Co wyróżnia realme narzo 30A?
Smartfon reprezentuje segment budżetowy, ale jego wydajność, dzięki wykorzystaniu procesora MediaTek Helio G85 jest porównywalna do urządzeń ze średniej półki cenowej. Układ G85 klasyfikowany jest jako odpowiedni dla fanów rozgrywek mobilnych. Model narzo 30A ma więc pazur, oferując znacznie więcej niż można się spodziewać po smartfonie za mniej niż 500 złotych.

Specyfikację uzupełniają: ogromna bateria 6000 mAh obsługująca szybkie ładowanie 18 W, panoramiczny ekran 6,5” oraz 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci na dane, którą można rozszerzyć o kolejne 256 GB wykorzystując kartę pamięci micro SD. Smartfon oferuje także podwójny (13 MP + 2 MP) aparat główny, wspierany przez przedni aparat do selfie 8 MP. Jest także modelem dual SIM z dedykowanym gniazdem dla karty micro SD, więc rozszerzenie pamięci wewnętrznej wciąż pozwala na korzystanie z dwóch kart SIM.
Dodatkowe informacje: 
– realme narzo 30A – strona oficjalna: https://www.realme.com/pl/realme-narzo-30a
źródło: realme