Tańsze 5G w abonamencie w Plusie

Zmiany w ofercie internetu mobilnego w Plusie: nowy, tańszy abonament z 5G i podwojone gigabajty na stałe. Plus wprowadza nowy, niższy abonament internetowy zapewniający dostęp do najlepszej sieci 5G przez cały czas trwania umowy. Ponadto, operator na stałe podwaja pakiety danych w wybranych abonamentach.
Nowe plany ofertowe z dostępem do najlepszej sieci 5G w Polsce
Od 19 lipca w ofercie internetowej dla klientów indywidualnych pojawi się tańszy abonament zapewniający dostęp do technologii 5G Plusa. Oferta z pakietem 250 GB/mies. w cenie 75 zł jest nową propozycją dla wszystkich, którzy chcą korzystać z dostępu do internetu w najlepszej zasięgowo i technologicznie sieci 5G w Polsce. Bez zmian pozostają dwa wyższe abonamenty z 5G czyli 500 GB/mies. za 100 zł z oraz 1000 GB/mies. za 200 zł.

W analogiczny sposób skonstruowana została oferta dla firm. W nowym, najniższym abonamencie z 5G za 75 zł + VAT osoby prowadzące firmy otrzymują pakiet 300 GB do wykorzystania co miesiąc. Tak jak do tej pory, przedsiębiorcy mogą również skorzystać z abonamentów z większą liczbą gigabajtów: 600 GB/mies. za 100 zł + VAT lub 1200 GB/mies. za 200 zł + VAT.

W każdym z abonamentów z dostępem do 5G po wykorzystaniu podstawowego pakietu gigabajtów można nadal transmitować dane z prędkością do 1 Mb/s. Plus stale pracuje nad rozwojem swojej sieci 5G. W zasięgu najlepszego internetu 5G w Polsce znajduje się już ponad 13 mln osób, czyli co trzeci mieszkaniec naszego kraju. Portfolio urządzeń z obsługą sieci najnowszej generacji liczy ponad 30 smartfonów i routerów.
Dwa razy więcej giga na stałe
Ponadto, także od 19 lipca Plus na stałe podwaja gigabajty w wybranych abonamentach w ofercie internetu mobilnego bez 5G. W cenie 40 zł miesięcznie klienci otrzymają 90 GB. Wszyscy, którzy potrzebują jeszcze więcej internetu mogą wybrać abonament za 50 zł ze 120 GB co miesiąc. W obu taryfach po wykorzystaniu pakietu podstawowego będzie można nadal korzystać z internetu z szybkością do 1 Mb/s. Najtańszym abonamentem pozostanie taryfa z 30 GB za 30 zł.

Podobne zmiany dotyczą oferty dla firm. Za 40 zł + VAT/mies. przedsiębiorcy otrzymują 100 GB. W cenie 50 zł + VAT/mies. dostają jeszcze większy pakiet danych – 140 GB. Za najtańszy abonament z 35 GB miesięcznie zapłacą niezmiennie 30 zł + VAT. W każdym z abonamentów po wykorzystaniu pakietu GB klient może przesyłać dane z prędkością do 1 Mb/s.

Wszystkie wyżej podane ceny zawierają 10 zł rabatu za e-fakturę. Każdy klient, który posiada przynajmniej jedną usługę Plusa lub Cyfrowego Polsatu, dokupując internet mobilny może otrzymać na niego 10 zł/mies. rabatu w ramach programu smartDOM niezależnie od wysokości abonamentu. Klienci posiadający abonament głosowy w Plusie za min. 49,90 zł, którzy dokupią w wybranych ofertach Internet mobilny, otrzymają 25 zł/mies. rabatu w ramach programu smartDOM.
mapa zasięgu sieci Plus

Najlepszy Internet 5G w Polsce odnosi się do najwyższej technologicznej prędkości Internetu 5G (dzięki wykorzystaniu pasma 2600 MHz TDD) i największego zasięgu populacyjnego.

źródło: Plus

Materiał powiązany:
Plus zasięg: Plus na kolejowej trasie od Wrocławia do Jeleniej Góry