Startuje nowa odsłona nielimitowanego internetu domowego w T-Mobile

Startuje nowa odsłona nielimitowanego internetu domowego w T-Mobile. Podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych, jak i w przyjemnym spędzaniu czasu wolnego ważny jest dostęp do szybkiego i niezawodnego internetu. Dlatego niezależnie od lokalizacji w T-Mobile dobierzemy naszym klientom najlepszą ofertę, zapewniając im nielimitowany internet w korzystnej cenie.
Jak to możliwe?
20 lipca wystartowaliśmy z nową ofertą nielimitowanego internetu domowego już od 40 zł miesięcznie, wprowadzamy do oferty urządzenia wzmacniające sygnał i oferujemy większe rabaty na usługi w ramach „Korzyści dla domu”. W wielu miejscach w Polsce kluczem do szybkiego internetu jest odpowiednia lokalizacja – w T-Mobile chcemy zapewnić naszym klientom dostęp do niezawodnego internetu niezależnie od tego, gdzie mieszkają.
Jak to zrobimy?
Wystarczy, że użytkownik wskaże miejsce korzystania z internetu, a konsultant sprawdzi dostępną w danym miejscu technologię i dostosuje do tego odpowiednią ofertę. Dzięki temu klient otrzyma dostęp do nielimitowanego internetu w nowoczesnej technologii światłowodowej lub 4G/LTE i będzie mógł cieszyć się z dostępu do internetu w wysokiej jakości, która ułatwi realizowanie projektów zawodowych czy nauki zdalnej z wykorzystaniem nowych technologii oraz pozwoli na nieograniczone korzystanie z rozrywki online czy nieograniczony kontakt z bliskimi poprzez częstsze wideokonferencje.
W nowej ofercie nielimitowanego internetu domowego będą dostępne trzy prędkości: 30, 60 lub 90 Mb/s w cenie odpowiednio 60, 70 lub 90 zł miesięcznie. Z kolei klienci indywidualni posiadający abonament komórkowy w T-Mobile (z wyjątkiem oferty XS) lub ci, którzy zakupią ofertę abonamentu komórkowego wraz z nielimitowanym internetem domowym, za te same prędkości zapłacą aż 20 zł mniej, tj. 40, 50 lub 70 zł miesięcznie.

Dla tych, którzy chcieliby skorzystać z internetu w miejscach, które dotychczas miały słabszy zasięg, przygotowaliśmy dwa nowe urządzenia: przenośny wzmacniacz sygnału, pozwalający rozszerzyć zasięg sieci Wi‑Fi, oraz domowy system Mesh Wi‑Fi, zapewniający stabilne połączenie. Dzięki tym rozwiązaniom korzystanie z sieci będzie jeszcze przyjemniejsze i bezproblemowe.
Większe zniżki i promocja Home & Go
Aby zapewnić naszym klientom jak najlepszą cenowo propozycję, od 20 lipca ujednolicamy także wszystkie zniżki w ofercie „Korzyści dla domu” – od teraz każda usługa przy abonamencie głosowym daje aż 20 zł rabatu miesięcznie (czyli o 5 zł więcej niż dotychczas). Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się dodatkowymi usługami w najlepszej sieci, a ich domowe budżety pozostaną w równowadze.
Każdy klient indywidualny, który zakupi w T-Mobile ofertę internetu domowego, będzie mógł skorzystać z wyjątkowej promocji Home &Go i dokupić usługę internetu mobilnego już od 10 zł miesięcznie. W zależności od prędkości podstawowej usługi w pakiecie znajdzie się 20, 30 lub 50 gigabajtów.
Szczegółowe informacje o nowej ofercie internetu można znaleźć na stronie:
https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/internet-tmobile?domowy.
Szczegóły zmian w programie „Korzyści dla domu” są dostępne na stronie:
https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dla-rodziny

źródło: T-Mobile

[ interesująco brzmi zapis komunikatu prasowego o treści: “W wielu miejscach w Polsce kluczem do szybkiego internetu jest odpowiednia lokalizacja – w T-Mobile chcemy zapewnić naszym klientom dostęp do niezawodnego internetu niezależnie od tego, gdzie mieszkają.
Jak to zrobimy?
Wystarczy, że użytkownik wskaże miejsce korzystania z internetu, a konsultant sprawdzi dostępną w danym miejscu technologię i dostosuje do tego odpowiednią ofertę.[…]”
Pytamy zatem T-Mobile, co jest w stanie zaproponować dla przykładu mieszkańcom miejscowości Uniemyśl oraz Okrzeszyn na Dolnym Śląsku, w powiecie kamiennogórskim? – dop. red.]