HAMMER z reedycją akcji Wymień stary smartfon na nowy z rabatem do 330 zł

HAMMER z reedycją akcji Wymień stary smartfon na nowy z rabatem do 330 zł. Akcja zamiany smartfonów marki HAMMER, która została ciepło przyjęta przez klientów doczekała się reedycji. Zwiększają się możliwości dla klientów, ponieważ rozszerzono gamę modeli zarówno tych, które można oddać-wymienić jak i tych, które można kupić z rabatem. W efekcie teraz brany pod uwagę jest każdy smartfon z kultowym „H” w heksagonie.
Wymienić go można na jeden z czterech najnowszych tj.:
– Energy 2,
– Explorer,
– Explorer PRO i Blade 3 z upustem do 330 zł. Ponadto, Klient nie pozostaje bez telefonu nawet na chwilę!
Akcja „Wymień starego HAMMERA na nowego z rabatem” to ukłon w stronę użytkowników wzmocnionych modeli marki, których aktualny smartfon zdążył się zestarzeć. To też pomysł, aby w odpowiedni sposób i bez szkody dla środowiska zagospodarować urządzeniami, które zalegają nieużywane gdzieś na dnie naszej szafy.

A przypomnijmy, pilotażowa akcja uruchomiona w kwietniu br. była skierowana do użytkowników starych smartfonów HAMMER Energy oraz HAMMER Energy 18×9. Ich posiadacze mogli je oddać w zamian za zniżkę w wysokości 130 zł na zakup nowego modelu Energy 2. Organizator akcji – spółka mPTech, wsłuchując się w sugestie klientów wyciągnął wnioski i rozwinął formułę inicjatywy, dzięki czemu użytkownicy HAMMERÓW i fani marki jeszcze bardziej zyskali. Teraz każdy, kto niegdyś zdecydował się na HAMMERA, nawet takiego jak AXE LTE czy Active debiutującego na rynku wiele lat temu, może wymienić go na lepszego i nowszego z dużym upustem tj. 19%. W efekcie, przy udziale w akcji każdy może kupić jeden spośród 4 smartfonów w promocyjnej cenie: HAMMER Energy 2 taniej o 130 zł (za 569 zł), HAMMER Explorer taniej o 190 zł (w cenie 809 zł), HAMMER Blade 3 za mniej o 230 zł (969 zł) oraz HAMMER Explorer Pro z upustem 330 zł tj. za 1669 zł! Dodatkowo, klient nie pozostaje bez telefonu nawet na chwilę (jeśli poda numer IMEI w formularzu), dzięki czemu ma możliwość spokojnego back-upu i pozostaje w ciągłym kontakcie.
Weź udział – wymień HAMMERA na nowy
Jak wziąć udział w akcji, pozbyć się starego urządzenia i kupić nowe w najatrakcyjniejszej cenie? Wystarczy wejść na dedykowaną stronę: https://www.myphone.pl/wymien-hammera-na-nowy/ i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Dodatkowo, w zamian za wypełnienie krótkiej ankiety, każdy uczestnik akcji będzie mógł przedłużyć gwarancję na nowe urządzenia aż o 12 kolejnych miesięcy. Co ważne, kurier jest zamówiony i opłacony przez organizatora akcji tj. firmę mPTech.

źródło: mPTech