Kolejna letnia promocja w Samsung: kupując Galaxy Watch3, zyskujesz zwrot 550 PLN

Kolejna letnia promocja w Samsung: kupując Galaxy Watch3, zyskujesz zwrot 550 PLN. Zdrowy styl życia szybko się zwraca. Dzięki nowej promocji Samsung, teraz ma szansę zwrócić się jeszcze szybciej. W kolejnej letniej promocji przy zakupie dowolnego modelu z serii Galaxy Watch3, można zyskać zwrot w wysokości 550 PLN. Aby wziąć udział w trwającej od 26.07.2021 do 15.08.2021 promocji Letnia promocja: 550 zł za zakup Galaxy Watch3 [1] i zyskać zwrot w wysokości 550 PLN, wystarczy dokonać zakupu urządzenia Galaxy Watch3 i zgłosić się do udziału w akcji.
Jak wziąć udział w promocji?
Dokonać zakupu smartwatcha Galaxy Watch3 w okresie od 26.07.2021 do 15.08.2021 u partnerów handlowych. [2]
– Wyciąć kod kreskowy umieszczony na opakowaniu po zakupionym produkcie.
– Zarejestrować zakup, wypełniając poprawnie formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: X w terminie do 21.08.2021. Do formularza należy dołączyć dowód zakupu wraz ze zdjęciem wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym oraz zdjęcie opakowania z widocznym na zdjęciu miejscem po kodzie.
– Wypłata zwrotu na konto uczestnika promocji nastąpi do 21 dni kalendarzowych od daty pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.
Liczba zwrotów jest ograniczona. Promocja trwa do 15.08.2021 lub do wyczerpania puli zwrotów. O przyznaniu zwrotu decyduje termin zgłoszenia do promocji. Każdemu uczestnikowi przysługuje jednorazowa premia, niezależnie od liczby i rodzaju zakupionych w promocji produktów.
Szczegółowe warunki oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie:
– https://www.samsung.com/pl/campaign/smartwatches/zwrot/

[1] Szczegółowe warunki oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie: https://www.samsung.com/pl/campaign/smartwatches/zwrot/
[2] Partnerzy prowadzący  promocje: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt oraz Saturn (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), x-kom sp. z o.o., al.to sp. z o.o., I-Terra Sp. z o.o. –  Samsung Brandstores oraz samsung.com/pl/., (Uwaga: Sklep pracowniczy EPP Samsung prowadzony przez I-Terra sp. z o.o. nie bierze udziału w promocji), Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. Z o.o., 4CV Mobile Sp. Z o.o. SP. K (serwis na Postępu 14, Warszawa), Empik S.A.

źródło: Samsung