Rusza przedsprzedaż Galaxy Z Fold3 5G i Z Flip3 5G, Galaxy Buds2 oraz Galaxy Watch4

Rusza przedsprzedaż Galaxy Z Fold3 5G i Z Flip3 5G, Galaxy Buds2 oraz Galaxy Watch4. Wystartowała przedsprzedaż premierowych modeli smartfonów Galaxy Z Fold3 5G i Galaxy Z Flip3 5G, a także słuchawek Galaxy Buds2 i smartwatchy Galaxy Watch4 i Watch4 Classic.
Czas start! Ruszyła przedsprzedaż najnowszych urządzeń z serii Galaxy.
Ci, którzy od 11 do 26 sierpnia 2021 do godz. 23:59 zdecydują się na zakup smartfonów Galaxy Z Fold3 5G i Galaxy Z Flip3 5G, najnowszych słuchawek dousznych Galaxy Buds2 i smartwatchy Galaxy Watch4 i Watch4 Classic, mają szansę zyskać m.in. zwrot na konto nawet do 1000 PLN, a także niezwykłe prezenty do zakupów.
Zamawiając w przedsprzedaży można zyskać:
– Przy zakupie Galaxy Z Fold3 5G – do 1000 PLN zwrotu na konto, zestaw Notepack: etui Flip Cover z rysikiem S Pen Fold Edition i ładowarkę sieciową oraz ubezpieczenie Samsung Care+ na rok
– Przy zakupie Galaxy Z Flip3 5G – do 1000 PLN zwrotu na konto oraz ubezpieczenie Samsung Care+ na rok
– Przy zakupie Galaxy Watch4 – 350 PLN zwrotu
– Przy zakupie Galaxy Watch4 Classic – 500 PLN zwrotu
– Przy zakupie Galaxy Buds2 – ładowarkę Wireless Charger Duo (EP-P4300)
Przedsprzedaż Galaxy Z Fold3 5G i Galaxy Z Flip3 5G
Użytkownicy, którzy zdecydują się na zakup modeli Galaxy Z Fold3 5G lub Galaxy Z Flip3 5G w przedsprzedaży, mogą otrzymać zwrot w kwocie 500 PLN albo 1000 PLN w zależności od obecnie posiadanego modelu smartfonu [1], a także roczne ubezpieczenie Samsung Care+ [2]. Ponadto przy zakupie Galaxy Z Fold3 5G w prezencie otrzymają oni zestaw Notepack, zawierający etui Flip Cover z rysikiem S Pen Fold Edition w kolorze czarnym oraz ładowarkę sieciową 25W o łącznej wartości 361 PLN.
Aby wziąć udział w promocji
należy zakupić [3] wybrane urządzenie w terminie od 11.08.2021 do 26.08.2021 [4] i aktywować je do dnia 5.09.2021, a następnie zarejestrować swój udział w promocji, klikając w banner w aplikacji Samsung Members i poprawnie wypełniając formularz rejestracyjny do 12.09.2021. Do formularza należy załączyć dowód zakupu i dowód zamówienia w okresie przedsprzedaży. Aby otrzymać ubezpieczenie Samsung Care+, należy kliknąć w osobny banner w Samsung Members i wypełnić formularz ubezpieczeniowy w terminie 30 dni od dnia zakupu urządzenia. Polisa zostanie wysłana na podany adres mailowy. Przelew i wysyłka nagród nastąpią w ciągu 21 dni od daty akceptacji zgłoszenia.Dodatkowo, użytkownicy będą też mogli wziąć udział w promocji Odkup, w ramach której można będzie otrzymać dodatkowe środki za sprzedaż starego urządzenia. Standardowa wycena i odkup urządzenia będą odbywać się za pośrednictwem dedykowanej strony: galaxy.samsungodkup.com.
Więcej informacji o ofercie przedsprzedażowej można znaleźć na:
samsung.com/pl/campaign/smartphones/przedsprzedaz.

Przedsprzedaż smartwatchy Galaxy Watch4 & Galaxy Watch4 Classic
Osoby, które zdecydują się na zakup w przedsprzedaży najnowszych smartwatchy z serii Galaxy Watch4 mogą otrzymać zwrot na konto w wysokości 350 PLN dla modelu Galaxy Watch4 lub 500 PLN dla modelu Galaxy Watch4 Classic. Aby wziąć udział w promocji i uzyskać zwrot, należy zakupić [5] smartwatch z serii Galaxy Watch4 w terminie od 11.08.2021 do 26.08.2021 i poprawne wypełnić formularz rejestracyjny do 10.09.2021.
Przedsprzedaż słuchawek Galaxy Buds2
Ci, którzy zdecydują się na zakup słuchawek Galaxy Buds2 w przedsprzedaży, w prezencie mogą otrzymać ładowarkę Wireless Charger Duo (EP-P4300). Warunkiem wzięcia udziału w akcji promocyjnej jest zakup [6] słuchawek w dniach od 11.08.2021 do 26.08.2021 [7]. Produkt należy następnie zarejestrować poprzez formularz dostępny na stronie promocji w terminie do 10.09.2021. Liczba produktów i nagród dostępnych w promocji jest ograniczona. Warunki oferty przedsprzedażowej określone są w osobnych regulaminach promocji.
Dokładne informacje, regulamin i lista partnerów dostępne są na stronie:  – przedsprzedaz.samsung.pl.

[1] W przypadku posiadania przez użytkownika smartfonu Samsung Galaxy z serii S, Note, Fold oraz smartfonu z systemem operacyjnym innym niż Android, użytkownik otrzyma 1000 PLN zwrotu. W przypadku posiadania przez uczestnika smartfonu Samsung Galaxy innego niż z serii S, Note, Fold oraz smartfonu innych marek, uczestnik otrzyma 500 PLN zwrotu.
[2] By otrzymać ubezpieczenie wymagane jest wypełnienie Formularza Samsung Care+ w ciągu 30 dni od dnia zakupu smartfonu oraz spełnienie innych warunków wskazanych w regulaminie promocji. Naprawa Galaxy Z Fold3 5G wiąże się z kosztem dla Klienta w wysokości 675, 27 zł, a naprawa Z Flip3 5G – 564,57 zł. Ogólne warunki ubezpieczenia są dostępne na care.samsung.pl. Ubezpieczycielem jest firma Allianz.
[3] Zakupu można dokonać: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt oraz Saturn (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), x-kom sp. z o.o., al.to sp. z o.o., I-Terra Sp. z o.o., Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. Z o.o., 4CV Mobile Sp. Z o.o. SP. K (serwis na Postępu 14, Warszawa), Empik S.A, I-Terra Sp. z o.o. – Samsung Brandstores oraz samsung.com/pl/. Uwaga: Sklep pracowniczy EPP Samsung prowadzony przez I-Terra sp. z o.o. nie bierze udziału w promocji.
[4] Zakupu można dokonać: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt oraz Saturn (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), x-kom sp. z o.o., al.to sp. z o.o., I-Terra Sp. z o.o., Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. Z o.o., 4CV Mobile Sp. Z o.o. SP. K (serwis na Postępu 14, Warszawa), Empik S.A, I-Terra Sp. z o.o. – Samsung Brandstores oraz samsung.com/pl/. Uwaga: Sklep pracowniczy EPP Samsung prowadzony przez I-Terra sp. z o.o. nie bierze udziału w promocji.
[5] Zakupu można dokonać: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt oraz Saturn (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), x-kom sp. z o.o., al.to sp. z o.o., , Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. Z o.o., 4CV Mobile Sp. Z o.o. SP. K (serwis na Postępu 14, Warszawa), Empik S.A., I-Terra Sp. z o.o. – Samsung Brandstores oraz samsung.com/pl/. Uwaga: Sklep pracowniczy EPP Samsung prowadzony przez I-Terra sp. z o.o. nie bierze udziału w promocji.
[6] Zakupu można dokonać: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt oraz Saturn (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A. NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), Morele.net (Morele.net Sp. z o.o.), x-kom sp. z o.o., al.to sp. z o.o., Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. Z o.o., 4CV Mobile Sp. Z o.o. SP. K (serwis na Postępu 14, Warszawa), Empik S.A., I-Terra Sp. z o.o. – Samsung Brandstores oraz samsung.com/pl/. Uwaga: Sklep pracowniczy EPP Samsung prowadzony przez I-Terra sp. z o.o. nie bierze udziału w promocji.
[7] Zakupu można dokonać: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt oraz Saturn (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A. NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji),  x-kom sp. z o.o., al.to sp. z o.o., Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. Z o.o., 4CV Mobile Sp. Z o.o. SP. K (serwis na Postępu 14, Warszawa), Empik S.A., I-Terra Sp. z o.o. – Samsung Brandstores oraz samsung.com/pl/. Uwaga: Sklep pracowniczy EPP Samsung prowadzony przez I-Terra sp. z o.o. nie bierze udziału w promocji

źródło: Samsung