Świetnie się składa – Samsung Galaxy Z Fold3 5G i Galaxy Z Flip3 5G w supercenach od T-Mobile

Świetnie się składa – Samsung Galaxy Z Fold3 5G i Galaxy Z Flip3 5G w supercenach od T-Mobile. Jeszcze do niedawna mogłoby się wydawać, że w kategorii telefonów widzieliśmy już wszystko, a nowe modele nie będą w stanie nas zaskoczyć. Wtedy jednak na rynku pojawiły się one – elastyczne smartfony, które łączą w sobie niebanalną formę i doskonałe parametry. Tak się doskonale składa, że najnowsze modele marki Samsung – Galaxy Z Fold3 5G i Flip3 5G – już w dniu swojej premiery są dostępne w T‑Mobile i to cenach średnio kilkaset złotych niższych od rynkowych.
A na tym nie koniec niespodzianek:
portfolio operatora właśnie wzbogaciło się o kolejnych 8 świetnych gadżetów koreańskiego producenta.
Przez kilkanaście lat funkcjonowania smartfonów na rynku widoczna była ich powolna ewolucja, prowadząca w jednym kierunku – tworzenia telefonów mocno zaawansowanych o coraz większych gabarytach. Z czasem zaczęto porównywać najpopularniejsze modele lat 90., które często wydają się śmiesznie małe w zestawieniu ze współczesnymi telefonami. Przyglądanie się rozwiązaniom z końcówki XX wieku ożywiło jednak pewien sentyment za modelami ‘otwieranymi’ – z klapkami czy rozsuwanymi. I choć nie bez trudności, inżynierom udało się w końcu stworzyć zupełnie nowe, ekscytujące smartfony: o niebanalnej formie, składające się do niewielkich gabarytów, a jednocześnie oferujące doskonałe parametry na miarę XXI wieku. Od teraz dwa premierowe, flagowe ‘składaki’ marki Samsung dostępne są w naszej ofercie w cenach nawet 1000 zł niższych od rynkowych!

Samsung Galaxy Z Fold3 5G – złożony z możliwości
Składana konstrukcja nowego Samsunga Galaxy Z Fold3 może być inspirowana latami 90., ale jego wnętrze to zbiór najnowocześniejszych osiągnięć techniki: 7,6-calowy ekran wewnętrzny o rozdzielczości 2208 x 1768, procesor Snapdragon 888 z modemem 5G czy bateria o pojemności 4400 mAh z ładowaniem bezprzewodowym. Telefon, zapewniający ponadto klasę wodoszczelności IPX8 czy możliwość ładowania bezprzewodowego, to pozycja, która zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. A w T‑Mobile ten premierowy flagowiec jest dostępny w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i z opcją spłaty ratalnej, w tym z pierwszymi ratami wysokości 0 zł!
Jak zatem prezentuje się cena flagowca?
Samsung Galaxy Z Fold3 5G dla użytkowników indywidualnych dostępny jest w T-Mobile w cenie 8299 zł, czyli kilkaset złotych taniej od ceny rynkowej urządzenia. Co więcej, w magentowy operator oferuje możliwość rozłożenia spłaty na 24 lub 36 rat, których wysokość zaczyna się już od 10 zł miesięcznie. Wysokość pierwszej spłaty uzależniona jest od wybranej wysokości 24 pozostałych rat – im więcej zdecydujemy się zapłacić na start, tym niższe będzie następnie comiesięczne zobowiązanie.

Co więcej, przygotowano także opcję darmowych 3 lub 6 pierwszych rat. W tym przypadku wysokość miesięcznej raty może wynosić, do wyboru, 200, 180 lub 160 zł. Składany Samsung Galaxy Z Fold3 5G dostępny jest także dla klientów Magenta Biznes w cenie niższej od proponowanej ceny rynkowej.
W opcji z trzema pierwszymi ratami 0 zł, użytkownicy mają do wyboru system 21 rat po 240 zł każda (z opłatą startową za urządzenie wynoszącą 1399 zł z VAT) lub 21 rat po 155 zł każda (wówczas opłata startowa wynosi 1399 zł z VAT).

Samsung Galaxy Z Flip3 5G – kompaktowy, ale z mocą
Dla tych klientów, którzy preferują nieco mniejsze smartfony, mamy dobrą wiadomość – od teraz w ofercie T-Mobile dostępny jest także bardziej kompaktowy z premierowych flagowców Samsunga, czyli model Galaxy Z Flip3 5G, który z powodzeniem można zmieścić w kieszeni spodni. Poza niewielkimi gabarytami, smartfon oferuje także bardzo dobre parametry, od 6,7-calowego ekranu wewnętrznego o rozdzielczości 2640 x 1080, przez aparat 12 Mpix z obiektywem ultraszerokokątnym czy układ Snapdragon 888 i pamięć masową wynoszącą od 128 do nawet 256 GB! Podobnie jak w przypadku modelu Galaxy Z Fold, tak i Flip dostępny jest w T-Mobile w cenie niższej od sugerowanej wartości detalicznej (4809 zł), a koszt ten można rozłożyć na dogodne raty. Wysokość 24 lub 36 rat może wynosić od 10 zł do 200 zł miesięcznie. W przypadku 24 rat miesięcznych, wynoszących 200 zł każda, koszt zakupu Galaxy Z Flip3 na start wyniesie zaledwie… 9 zł! Możliwy jest również wybór spłat ratalnych z opcją pierwszych 3 lub 6 miesięcy za darmo – wówczas zobowiązanie miesięczne (24 raty) może wynosić 160, 180 lub 200 zł.

Także klienci biznesowi mogą skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnych cen Galaxy Z Flip3 – w ofercie od T-Mobile można zaoszczędzić ponad 1000 zł, decydując się na zakup tego modelu!
W jaki sposób?
Wystarczy wybrać opcję 3×0 (czyli trzy miesiące za darmo) – opłaty wynosić będą wtedy 160 zł miesięcznie (21 rat) oraz opłatę startową, która wynosi 99 zł z VAT.

Praktyczny obiekt pożądania
Doskonałym uzupełnieniem topowych flagowców marki są inteligentne zegarki koreńskiego producenta. Poza atrakcyjnym designem, urządzenia oferują m.in. dobrze działający GPS, czujnik tętna i natlenienia krwi (pulsoksymetr), NFC (czyli obsługa Google Pay) oraz oczywiście łączność Wi-Fi, a w niektórych modelach – także modem LTE!  Tych praktycznych gadżetów po prostu nie mogło zabraknąć w naszej ofercie. I to w najlepszych cenach!
Urządzenia te można kupić w T‑Mobile w atrakcyjnych ratach rozłożonych na 24 miesiące:

oraz w wariancie 36-miesięcznym:

Smartwatch Galaxy Watch4 dostępne są także w ofertach dla firm MagentaBIZNES:


Więcej informacji o produktach i usługach dostępnych w T‑Mobile znaleźć można na stronie:
https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/galaxy-z-fold3-flip3-przedsprzedaze.

źródło: T-Mobile