Najnowszy Samsung Galaxy Watch4 podbił serca polskich konsumentów jeszcze w przedsprzedaży

Najnowszy Samsung Galaxy Watch4 podbił serca polskich konsumentów jeszcze w przedsprzedaży. W ciągu tygodnia od rozpoczęcia przedsprzedaży wyprzedały się wszystkie egzemplarze smartwatcha Galaxy Watch4 dostępne w ofercie presale z bonusem w postaci zwrotu na konto. Smartwatche Samsung Galaxy Watch4 i Galaxy Watch4 Classic zadebiutują na półkach sklepowych 27 sierpnia 2021 r. Promocja przedsprzedażowa najnowszych zegarków zakończyła się 18 sierpnia 2021, a liczba sprzedanych w tym czasie urządzeń czterokrotnie przewyższyła przedsprzedażowe wyniki poprzednika – Galaxy Watch3. Klienci, którzy do zamknięcia promocji spełnili warunki promocji i zdecydowali się na zakup smartwatchy w ofercie przedsprzedażowej otrzymają zwrot 350 PLN na konto w przypadku zakupu modelu Galaxy Watch4 lub 500 PLN zwrotu w przypadku Galaxy Watch4 Classic.Debiutujące zegarki Galaxy Watch4 i Galaxy Watch4 Classic po raz pierwszy oferują nowy autorski system operacyjny Wear OS™ Powered by Samsung stworzony we współpracy z Google. Za intuicyjną obsługę odpowiada interfejs One UI Watch. Smartwatche Galaxy Watch4 zostały zaprojektowane, aby dyskretnie wspomagać użytkownika w codziennym dbaniu o swój dobrostan i pomagać w monitorowaniu kluczowych dla zdrowia aspektów, takich jak ciśnienie krwi, rytm serca [1], a nawet pomiar składu ciała. Nowy, autorski system operacyjny zapewnia dostęp do wielu popularnych aplikacji Google, w tym Google Pay [2]. Więcej informacji na temat najnowszych smartwatchy Galaxy Watch4 można znaleźć na stronie: https://www.samsung.com/pl/watches/galaxy-watch/galaxy-watch4-black-lte-sm-r875fzkaeue/

[1] Funkcje dostępne w aplikacji Samsung Health Monitor, do pobrania z Galaxy Store. Nie należy podejmować decyzji zdrowotnych wyłącznie na podstawie wyników badań dostarczonych przez aplikację Samsung Health Monitor. Wymaga smartfona Galaxy z Android 7.0 lub nowszym, a w odniesieniu do funkcji pomiaru ciśnienia – również tradycyjny ciśnieniomierz do kalibracji.
Szczegóły na shm.samsung.pl

[2] Niektóre aplikacje Google nie będą dostępne w chwili wprowadzenia na rynek; staną się one dostępne w późniejszym terminie.

źródło: Samsung