Kultowe smartwatche powracają w niezwykłej promocji: zwrot do 300 PLN za zakup Galaxy Watch4 i Galaxy Watch4 Classic

Kultowe smartwatche powracają w niezwykłej promocji: zwrot do 300 PLN za zakup Galaxy Watch4 i Galaxy Watch4 Classic. Najnowszy smartwatch Galaxy Watch4, który błyskawicznie podbił serca polskich konsumentów, teraz znowu dostępny w wyjątkowej promocji. Uwaga, akcja trwa do wyczerpania puli nagród. Dla wszystkich, którzy planują w najbliższym czasie zakup smartwatcha, Samsung przygotował wyjątkową promocję. Kupując Galaxy Watch4 lub Watch4 Classic w terminie od 20 września do 10 października 2021 można zyskać częściowy zwrot wydanej kwoty korzystając z promocji cashback [1].
Co można zyskać biorąc udział w promocji:
– zwrot 300 PLN za zakup Galaxy Watch4 Classic
– zwrot 250 PLN za zakup Galaxy Watch4
Jak skorzystać z promocji?
Dokonaj zakupu smartwatcha Galaxy Watch4 albo Watch4 Classic w okresie od 20.09 do 10.10.2021 u partnerów handlowych [2]. Zgłoś się do udziału w promocji, wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej zwrot-gw4.samsung.pl w terminie od 20.09.2021 do 16.10.2021. Do formularza należy załączyć dowód zakupu urządzenia oraz zdjęcie opakowania (kartonowego  pudełka)  po  produkcie  z widocznym  na  zdjęciu  miejscem  po  wyciętej  naklejce  z  kodem kreskowym oraz zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym. Wypłata nagrody nastąpi w ciągu 21 dni kalendarzowych od daty pozytywnej weryfikacji zgłoszenia. Pula zwrotów w promocji jest ograniczona. Uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę.
Promocja trwa do 10.10.2021 lub do wyczerpania puli nagród.
O przyznaniu nagrody decyduje termin zgłoszenia do promocji.
Szczegółowe warunki oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie:
zwrot-gw4.samsung.pl.

[1] Szczegółowe warunki oraz regulamin promocji „Cashback – zwrot do 300 zł za zakup Galaxy Watch4” można znaleźć na stronie: zwrot-gw4.samsung.pl.
[2] Partnerzy prowadzący  promocję: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt oraz Saturn (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), x-kom sp. z o.o., al.to sp. z o.o., I-Terra Sp. z o.o. –  Samsung Brandstores oraz samsung.com/pl/. Uwaga: Sklepy partnerskie epp.sklepsamsung.pl, sepol.sklepsamsung.pl,  sepm.sklepsamsung.pl prowadzone przez I-Terra sp. z o.o. nie biorą udziału w promocji, Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. Z o.o. , 4CV Mobile Sp. Z o.o. SP. K (serwis na Postępu 14, Warszawa), Morele.net (Morele.net Sp. z o.o.), Empik S.A.

źródło: Samsung