Zgłoś swoje zdjęcie wykonane smartfonem lub tabletem w konkursie Grand Mobile Photo i walcz o cenne nagrody

Zgłoś swoje zdjęcie wykonane smartfonem lub tabletem w konkursie Grand Mobile Photo i walcz o cenne nagrody. Samsung zaprasza do udziału w konkursie Grand Mobile Photo i zgłaszania swoich prac w jednej z piętnastu kategorii, w tym kategorii Samsung Galaxy Technology. Zdjęcia można nadsyłać do 30 września 2021 r. a łączna pula nagród w konkursie wynosi 12500 €. W ramach partnerstwa w konkursie Grand Mobile Photo, Samsung zachęca zarówno amatorów jak i profesjonalnych fotografów do zgłaszania swoich zdjęć wykonanych smartfonem lub tabletem w jednej z piętnastu kategorii konkursowych.

Jak wziąć udział w konkursie Grand Mobile Photo?
Wystarczy zgłosić swoje zdjęcie wykonane w okresie między 1 października 2020 roku a 30 września 2021 roku przy użyciu smartfonu lub tabletu. Prace można zgłaszać w czternastu kategoriach pojedynczych:  Animals; Architecture, Design & Arts; Food, Fashion & Beauty; Lifestyle; Micro; Minimal; Nature, Landscape & Environment; People; Photojournalism; Portraits, Self-portraits; Street photo; Samsung Galaxy Technology; Travel, Sport & Adventures) i kategorii fotoreportaż (maksymalnie 6 zdjęć).
Więcej informacji o kategoriach można znaleźć na stronie:
https://grandmobilephoto.pl/categories/
Mechanika konkursu i nagrody
Zdjęcia można nadsyłać do 30 września za pośrednictwem strony konkursowej.[1] Lista zdjęć zakwalifikowanych do finału zostanie ogłoszona w październiku 2021 roku. Spośród wszystkich nadesłanych fotografii jury wybierze pracę, która zdobędzie Grand Prix. Jego autor otrzyma nagrodę główną w wysokości 3 000 €. Zwycięzcy we wszystkich pozostałych kategoriach otrzymają nagrody w wysokości 500 €. Wszystkie zgłoszone zdjęcia biorą udział w walce o Nagrodę Internautów w wysokości 2 000 €. Głosować można na stronie: – https://voting.grandmobilephoto.com/?lang=pl
Zgłoś swoje zdjęcie w kategorii Samsung Galaxy Technology
Do 23 września 2021 r. prace w kategorii Samsung Galaxy Technology można zgłaszać bez ponoszenia dodatkowych opłat bezpośrednio na stronie: https://www.press.pl/grandmobilephoto#application-box. Zdjęcie, które zwycięży w głosowaniu internautów trafi do finału konkursu w kategorii Samsung Galaxy Technology a jego autorka lub autor weźmie udział w walce o nagrodę Grand Prix (3 000 €) i Nagrodę Internautów (2 000 €).
O konkursie Grand Mobile Press Photo
Grand Mobile Photo to międzynarodowy konkurs fotograficzny organizowany przez magazyn “Press”. Jego celem jest popularyzowanie fotografii wykonanych przy użyciu urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, czy tablety. Konkurs przeznaczony jest zarówno dla amatorów jak i zawodowych fotografów. W tegorocznej edycji konkursu Samsung jest partnerem tytularnym jednej z piętnastu kategorii konkursowych Samsung Galaxy Technology.

 [1] Zgłoszenie zdjęcia w konkursie wiąże się z opłatą, do wyboru są 4 pakiety. Więcej informacji w regulaminie konkursu:
https://grandmobilephoto.pl/regulamin/?lang=pl.

źródło: Samsung