Play: 50 zł za dwie karty SIM i internet stacjonarny dla Firm

50 zł za dwie karty SIM i internet stacjonarny dla Firm
Specjalna oferta dla klientów biznesowych Play
– Internet stacjonarny już od 20 zł miesięcznie
Atrakcyjny pakiet łączony – internet stacjonarny 150 Mb/s i abonament głosowy dla 2 numerów w cenie 50 zł miesięcznie
Niezawodny internet do biura
Klienci biznesowi mogą znaleźć w ofercie Play usługi niezbędne do prowadzenia własnej firmy, które gwarantują atrakcyjne warunki cenowe oraz wysoką jakość. W nowej promocji użytkownicy mogą skorzystać ze specjalnej oferty łączonej w niższej cenie oraz internetu stacjonarnego, który zapewnia szybkie pobieranie danych, a także komfort pracy każdego dnia.
Internet stacjonarny dla firm już od 20 zł miesięcznie
Od teraz klienci biznesowi, którzy posiadają już abonament u fioletowego operatora lub zdecydują się na jego zawarcie, mogą skorzystać ze specjalnej promocji na internet stacjonarny. Oferta dostępna jest w trzech wariantach:
150 Mb/s za 20 zł miesięcznie,
300 Mb/s w cenie 30 zł miesięcznie,
600 Mb/s za 40 zł miesięcznie.
Dwie karty SIM i internet stacjonarny 150 Mb/s w cenie 50 zł
Operator wprowadza także specjalną ofertę dla klientów biznesowych, którzy zdecydują się przenieść numery do Play. W ramach promocji, użytkownicy otrzymują dwie karty do telefonu, dzięki którym mogą korzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów, MMS-ów oraz 7 GB internetu w smartfonie, a także internet stacjonarny o prędkości 150 Mb/s. To wszystko w cenie 50 zł miesięcznie. W miejscach, gdzie internet stacjonarny nie jest dostępny operator przygotował alternatywną ofertę w postaci internetu bezprzewodowego. Osoby, które przeniosą co najmniej jeden numer do Play otrzymają nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz pakiet 15 GB w smartfonie a także nielimitowany bezprzewodowy internet z pakietem 100 GB z pełną prędkością. Zestaw dostępny jest za 50 zł miesięcznie.
Najnowsze smartfony dostępne w ofercie dla biznesu
Do rozwoju własnej firmy przydatne są również nowoczesne i funkcjonalne smartfony. Play w swojej ofercie posiada najnowsze urządzenia popularnych producentów. Wśród nich jest m.in. Samsung Galaxy S20 FE, który oprócz wyjątkowego designu, wyposażony jest w wysokiej jakości aparat i przejrzysty wyświetlacz, a także najlepsze podzespoły gwarantujące płynność i wygodę w codziennej pracy.
Podane ceny są cenami netto.
Oferta dostępna jest w salonach operatora i u Doradców Biznesowych.
Więcej informacji na temat promocji znajduje się na stronie:
dlafirm.play.pl/internet-stacjonarny.

źródło: Play