Kup słuchawki Galaxy Buds+ i zyskaj darmowy dostęp do Tidal Premium

Kup słuchawki Galaxy Buds+ i zyskaj darmowy dostęp do Tidal Premium. W październiku Samsung przygotował atrakcyjną promocje dla wszystkich fanów dobrych brzmień. Kupując słuchawki Galaxy Buds+ w datach objętych promocją, będzie można zyskać pół roku darmowego dostępu do usługi Tidal Premium.
Jak wziąć udział w promocji i zyskać 6 miesięczny dostęp do usługi Tidal Premium?
– Kup słuchawki Galaxy Buds+ w dniach od 04.10 do 17.10.2021 u partnerów handlowych, prowadzących promocję [1].
– Zgłoś się do udziału w promocji, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie:
samsung.com/pl/campaign/audio-sound/budsplus-promocja w terminie od 04.10 do 26.10.2021. Do formularza należy załączyć dowód zakupu urządzenia.
– Mailowa przesyłka kodu dostępu do usługi Tidal Premium nastąpi w ciągu 21 dni kalendarzowych od daty akceptacji zgłoszenia.
Pula zwrotów i kodów Tidal [2] w promocji jest ograniczona. Uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę w ramach każdej z trzech obowiązujących promocji. O przyznaniu nagrody decyduje termin zgłoszenia do promocji. Szczegółowe warunki oraz regulamin promocji można znaleźć na stronach internetowych promocji.

[1] Szczegółowe warunki oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie:
samsung.com/pl/campaign/audio-sound/budsplus-promocja/.Promocja jest prowadzona w sklepach partnerów: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt oraz Saturn (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), x-kom sp. z o.o., al.to sp. z o.o., I-Terra Sp. z o.o. – Samsung Brandstores oraz samsung.com/pl/. Uwaga: Sklepy partnerskie epp.sklepsamsung.pl, sepol.sklepsamsung.pl, sepm.sklepsamsung.pl prowadzone przez I-Terra sp. z o.o. nie biorą udziału w promocji, Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. Z o.o., 4CV Mobile Sp. Z o.o. SP. K (serwis na Postępu 14, Warszawa), Morele.net (Morele.net Sp. z o.o.), AB FOTO (Ab Foto Sp. z o.o.), Empik S.A.
[2] Usługę Tidal PREMIUM świadczy TIDAL Sp.z.o.o. Korzystanie z TIDAL pomniejsza pakiet danych. Po upływie darmowego okresu próbnego naliczana jest standardowa opłata miesięczna 19.99 PLN. Subskrypcję można anulować w każdym momencie.

źródło: Samsung