Kitesurfingowe kadry uchwycone smartfonami Galaxy debiutują na dużym ekranie

Kitesurfingowe kadry uchwycone smartfonami Galaxy debiutują na dużym ekranie. W debiutującym na ekranach kin filmie Allseasons wykorzystano ujęcia zarejestrowane smartfonami Samsung Galaxy S10 i Galaxy S21 Ultra 5G.

7 października na ekranach kin debiutuje dokumentalny film Allseasons kite movie zrealizowany przez studio filmowe Woodpecker Motion Pictures. Twórcy zapraszają w niezwykłą podróż za kulisy jednej z najszybciej rozwijających się na świecie dyscyplin sportowych. Historia kitesurfingu opowiedziana z perspektywy najlepszych zawodników to zaproszenie do świata niezwykłych doznań, pokonywania własnych granic i spektakularnych sukcesów. Opowieściom kitesurferów towarzyszą niesamowite ujęcia i spektakularne krajobrazy, a twórcy udowadniają, że sezon na kitesurfing nigdy się nie kończy. Rejestrując historie kitesurferów twórcy korzystali na planie zdjęciowym m.in. ze smartfonów Samsung Galaxy S10 i Galaxy S21 Ultra 5G, które umożliwiły nagrywanie i zapis materiałów w rozdzielczości 4K oraz korzystanie z efektownego trybu slow motion. Z pomocą smartfonów Galaxy zarejestrowano m.in. fragment filmu o zawodach kitesurfingowych typu Freestyle na półwyspie Helskim oraz przedstawiono sylwetkę jednego z najlepszych landkajciarzy w Polsce. Zarejestrowany smartfonami Galaxy kontent zostanie wykorzystany w pełnometrażowym filmie wyświetlanym na dużym ekranie.

Za produkcję filmu odpowiada studio filmowe Woodpecker Motion Pictures. Samsung jest partnerem technologicznym oraz jednym ze sponsorów przedsięwzięcia. Allseasons kite movie można obejrzeć w sieci kin Multikino w całej Polsce podczas specjalnych pokazów filmowych 7 i 15 października.
Więcej informacji na temat produkcji Allseasons:
allseasonsmovie.com

źródło: Samsung