Na Samsung Developer Conference 2021 firma zaprezentuje strategie dotyczące platform i ekosystemów

Na Samsung Developer Conference 2021 firma zaprezentuje strategie dotyczące platform i ekosystemów. Programiści i twórcy odkryją możliwości wykorzystania rozległego ekosystemu firmy Samsung

SEUL, Korea – 7 października 2021 r. – firma Samsung Electronics ogłosiła głównych prelegentów i program wydarzenia Samsung Developer Conference 2021 (SDC21), które odbędzie się 26 października. Ta doroczna konferencja – w tym roku organizowana w pełni wirtualnie – zgromadzi programistów i twórców już dziś tworzących rozwiązania, które ukształtują przyszłe wrażenia użytkowników. Na SDC21 firma planuje udostępnić swoje najnowsze aktualizacje oprogramowania, usług i platform tysiącom programistów i twórców, by umożliwić bardziej inteligentną i bezproblemową łączność między urządzeniami. Uczestnicy będą mogli odkryć możliwości opracowywania najnowocześniejszych rozwiązań dla milionów użytkowników przy wykorzystaniu bogatego ekosystemu Samsung. Konferencję otworzy DJ Koh, President i CEO Samsung Electronics’ IT and Mobile Communications Business Division, określając kierunek firmy, jeśli chodzi o wprowadzanie innowacji. Strategie firmy Samsung w odniesieniu do platform i ekosystemów – skupiając się na tematach takich jak bezpieczeństwo i prywatność dla Bixby, SmartThings czy Tizen – omówią następujący prelegenci:
– Daniel Ahn, Senior Vice President, Mobile Platform Center
– Samantha Osborne, Vice President, SmartThings Inc.
– Jeongsook Lee, Vice President, Customer Experience Office
– Yongjae Kim, Senior Vice President, Visual Display Software R&D
– Bill Mandel, Vice President, Visual Solution Lab,Samsung Research America
– Janghyun Yoon, Executive Vice President, Mobile Software R&D
Główne sesje SDC21 obejmują trzy grupy tematyczne. W ramach pierwszej o nazwie Platformy zaprojektowane z myślą o łączności (Platforms Designed for Connected Experiences) omawiane będzie środowisko Bixby i SmartThings na różnych urządzeniach oraz sposób, w jaki Samsung planuje urzeczywistnić wizję inteligentnego domu przyszłości. Podczas drugiej sesji pt. Innowacyjne doświadczenia mobilne w całym ekosystemie Samsung Galaxy (Innovating Mobile Experience Across Samsung Galaxy Ecosystem) przyjrzymy się innowacjom One UI 4 i procesowi projektowania sprzętów składanych, aby pomóc programistom w optymalizacji ich własnych aplikacji dla rosnącej liczby takich urządzeń. Trzecia sesja, Ewolucja Tizen i innowacyjne wrażenia na ekranie (The Evolution of Tizen and Innovative Screen Experiences), pozwoli zapoznać się z nowymi usługami telewizorów Samsung Smart oraz z tym, jak ekosystem firmy wzbogacił się dzięki Tizen 6.5. Co więcej, programistom, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi technologiami i nowinkami branżowymi, bardzo przydadzą się sesje Tech Talk prowadzone przez najlepszych ekspertów Samsung. Osobom zainteresowanym najnowszą technologią firmy polecamy zaś odwiedzenie Digital Tech Hub, cyfrowej wystawy z łatwo dostępnymi zasobami. Natomiast Code Lab pozwoli programistom poszerzyć umiejętności dzięki praktycznym ćwiczeniom z kodowania i przykładowym aplikacjom do testowania prostych scenariuszy. Będzie tu również można przetestować kody na najnowocześniejszych urządzeniach, takich jak Galaxy Z Fold3 i Galaxy Z Filp3, korzystając ze zdalnego dostępu. Co więcej, podczas SDC21 zostaną ogłoszeni zwycięzcy 2021 Best of Galaxy Store Awards – twórcy treści nagrodzeni za doskonałe wzornictwo, innowacyjność, jakość i wydajność. Zarówno programiści, jak i użytkownicy końcowi będą mieli okazję wygrać Galaxy Z Flip3, biorąc udział w cyfrowej kolekcji odznak na stronie SDC21. Oglądając sesje i uczestnicząc w Code Lab i Hacker’s Playground, a także w wydarzeniach w mediach społecznościowych, takich jak #mySDCstack, i zdobywając pięć lub więcej cyfrowych odznak, uczestnicy zyskają szansę na otrzymanie Galaxy Z Flip3. Transmisja SDC21 rozpocznie się w Samsung Newsroom oraz na stronie SDC 26 października o godzinie 10.00 czasu pacyficznego. Szczegółowe informacje na temat konferencji podano na stronie:
https://developer.samsung.com/sdc.
Więcej na Twitterze (@samsung_dev) i Facebooku (@samsungdev) pod hashtagiem #SDC21.

źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.