Światłowód od Play – nawet 1 Gb/s

Światłowód od Play – nawet 1 Gb/s.
– Operator rozszerza ofertę rozwiązań dla domu o dostęp do światłowodu
– Internet z prędkością do 1 Gb/s
Nowoczesny router bezprzewodowy w ramach oferty
Play uzupełnia ofertę internetu stacjonarnego
Operator ciągle rozwija swoją ofertę, aby dostarczyć klientom usługi i urządzenia najwyższej jakości. Tym razem rozszerzył swoje usługi o ofertę światłowodu. To idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników oraz rodzin, w których aktywnie korzysta się z komputerów, smartfonów oraz konsol do zdalnej pracy, nauki czy rozrywki. Nowa usługa dostępna jest przede wszystkim w województwach wielkopolskim, lubelskim i mazowieckim – nie tylko w dużych miastach, ale i w wielu małych miejscowościach. Jej dostępność pod danym adresem można sprawdzić na stronie: play.pl. Play będzie korzystał do tego celu z sieci światłowodowej udostępnianej przez Fiberhost. Współpraca obejmie wszystkie otwarte sieci firmy budowane w ramach inwestycji własnych oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.
Światłowód od Play – atrakcyjne pakiety dostosowane do potrzeb użytkowników
Klienci Play mogą skorzystać z nowej oferty światłowodu w najbardziej dogodnej dla siebie wersji. Fioletowy operator umożliwia dwa rozwiązania – umowę na 24 miesiące lub na czas nieokreślony. Pierwsza opcja pozwala na połączenie z rabatami za korzystanie z abonamentu głosowego Play czy telewizji PLAY NOW TV, natomiast druga będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wygodę oraz brak konieczności podpisywania umów terminowych.
Usługa oferowana jest w trzech wariantach prędkości:
300 Mb/s od 25 zł miesięcznie + 25 zł opłaty za utrzymanie łącza;
600 Mb/s od 35 zł miesięcznie + 25 zł opłaty za utrzymanie łącza;
1 Gb/s od 50 zł miesięcznie + 25 zł opłaty za utrzymanie łącza.
Podana cena obowiązuje przy umowie dla klientów Play na czas określony, zawiera rabaty za korzystanie z abonamentu głosowego Play i telewizji PLAY NOW TV, zgody marketingowe i e-fakturę.


Nowoczesne urządzenia dostępne w Play
Wygodny i stabilny dostęp do sieci zapewnią nowoczesne routery dostępne w ramach oferty, między innymi Huawei K562 oraz Tatung WAP7630. Dzięki wprowadzeniu najnowszych rozwiązań technologicznych świetnie sprawdzą się jako wyposażenie domu. Nowe routery obsługują Wi-Fi 6, dzięki czemu pozwalają na podłączenie nawet 64 urządzeń jednocześnie, poprawiają wydajność i stabilność łącza. Umożliwiają także korzystanie z Wi-Fi w dwóch zakresach: 2,4 GHz oraz 5 GHz.
Łatwa instalacja
Profesjonalny technik, w wybranym przez klienta terminie, zainstaluje pod wskazanym adresem modem łączący ze światłowodem. Następnie klient w łatwy sposób może samodzielnie skonfigurować otrzymany na czas trwania umowy nowoczesny router oraz wybrać najbardziej odpowiadające ustawienia sieci bezprzewodowej. Szczegóły promocji oraz możliwość zakupu dostępna jest na stronie play.pl, w salonach operatora oraz pod numerem telefonu 790 500 500.

źródło: Play