Kup słuchawki Galaxy Buds Pro albo Galaxy Buds Live i zyskaj 6 miesięczny darmowy dostęp do Tidal Premium

Kup słuchawki Galaxy Buds Pro albo Galaxy Buds Live i zyskaj 6 miesięczny darmowy dostęp do Tidal Premium. Teraz kupując słuchawki Galaxy Buds Pro albo Galaxy Buds Live w czasie promocji będzie można zyskać pół roku bezpłatnego dostępu do usługi Tidal Premium.
Jak wziąć udział w promocji i zyskać 6 miesięczny dostęp do usługi Tidal Premium?
Kup słuchawki Galaxy Buds Pro albo Galaxy Buds Live w dniach 25.10-07.11.2021 u partnerów handlowych, biorących udział w promocji [1]. Zgłoś się do udziału w promocji, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie:
https://promocja-budslive.samsung.pl/
w terminie do 13.11.2021. Do formularza należy załączyć dowód zakupu urządzenia.
Mailowa przesyłka kodu dostępu do usługi Tidal Premium nastąpi w ciągu 21 dni kalendarzowych od daty akceptacji zgłoszenia. Pula kodów Tidal [2] w promocji jest ograniczona. O przyznaniu nagrody decyduje termin zgłoszenia do promocji. Szczegółowe warunki oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie internetowej promocji

[1] Szczegółowe warunki oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie: https://promocja-budslive.samsung.pl/
Promocja jest prowadzona w sklepach partnerów: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt oraz Saturn (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), x-kom sp. z o.o., al.to sp. z o.o., I-Terra Sp. z o.o. – Samsung Brandstores,  samsung.com/pl/ (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.) . Uwaga: Sklepy partnerskie epp.sklepsamsung.pl, sepol.sklepsamsung.pl, sepm.sklepsamsung.pl prowadzone przez I-Terra sp. z o.o. nie biorą udziału w promocji, Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. Z o.o., 4CV Mobile Sp. Z o.o. SP. K (serwis na Postępu 14, Warszawa), Morele.net (Morele.net Sp. z o.o.), AB FOTO (Ab Foto Sp. z o.o.), Empik S.A.
[2] Usługę Tidal PREMIUM świadczy TIDAL Sp.z.o.o. Korzystanie z TIDAL pomniejsza pakiet danych. Po upływie darmowego okresu próbnego naliczana jest standardowa opłata miesięczna 19.99 PLN. Subskrypcję można anulować w każdym momencie.