Kup Galaxy Watch4 albo Galaxy Watch4 Classic i zyskaj do 350 PLN zwrotu

Kup Galaxy Watch4 albo Galaxy Watch4 Classic i zyskaj do 350 PLN zwrotu. Teraz przy zakupie Galaxy Watch4 albo Galaxy Watch4 Classic w datach objętych promocją, będzie można zyskać do 350 PLN zwrotu na konto.
Co można zyskać, biorąc udział w promocji?
– Za zakup smartwatcha Galaxy Watch4 – zwrot 300 PLN
– Za zakup smartwatcha Galaxy Watch 4 Classic – zwrot 350 PLN
Jak wziąć udział w promocji?
– Kup smartwatch Galaxy Watch4 albo Galaxy Watch4 Classic w dniach 25.10-07.11.2021 u partnerów handlowych, prowadzących promocję [1].
– Zgłoś się do udziału w promocji, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: zwrot-gw4.samsung.pl/ w terminie od 13.11.2021. Do formularza należy załączyć dowód zakupu urządzenia, a także zdjęcie opakowania po Produkcie z widocznym na zdjęciu miejscem po wyciętej naklejce z kodem kreskowym, a także zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym.
Wypłata nagrody nastąpi w ciągu 21 dni kalendarzowych od daty akceptacji zgłoszenia.
Pula zwrotów w promocji jest ograniczona
Uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę (Zwrot) w Promocji za zakup danego modelu Produktu tj. jeden zwrot za zakup Galaxy Watch4 i jeden zwrot za zakup Galaxy Watch4 Classic. O przyznaniu nagrody decyduje termin zgłoszenia do promocji. Szczegółowe warunki oraz regulamin promocji można znaleźć na stronach internetowych promocji.

[1] Szczegółowe warunki oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie: zwrot-gw4.samsung.pl. Promocja jest prowadzona w sklepach partnerów: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt oraz Saturn (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), x-kom sp. z o.o., al.to sp. z o.o., samsung.com/pl/ (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.) Uwaga: Sklepy partnerskie epp.sklepsamsung.pl, sepol.sklepsamsung.pl, sepm.sklepsamsung.pl prowadzone przez I-Terra sp. z o.o. nie biorą udziału w promocji, Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.) 20 Samsung Brandstores (I-Terra sp. z o.o.) 21. matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. Z o.o., 4CV Mobile Sp. Z o.o. SP. K (serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Morele.net (Morele.net Sp. z o.o.), Empik S.A.

źródło: Samsung