realme w TOP 4 producentów smarfonów 5G w regionie CEE

realme w TOP 4 producentów smarfonów 5G w regionie CEE. Warszawa, 28 października 2021 r. – Według najnowszego raportu Strategy Analytics Central Eastern Europe 5G Smartphone Vendor Share Q3 2021  realme zajęło czwartą pozycję wśród największych dostawców smartfonów 5G w regionie CEE (Europy Środkowo-Wschodniej).
realme, najszybciej rosnąca marka smartfonów na świecie, powiększyła swój udział w rynku do 7,2% w Q3’2021 z 0,9% w analogicznym kwartale ubiegłego roku. Dynamika wzrostu na poziomie 700% odnotowana w raporcie Strategy Analytics pokazuje, że producent nie zwalnia tempa i sukcesywnie umacnia swoją pozycję w naszej części Europy.

5G dla wszystkich
Wysoka pozycja realme wśród czołowych dostawców smartfonów 5G podkreśla zaangażowanie producenta w popularyzację najszybszego standardu komunikacji mobilnej. Udostępnianie nowoczesnej technologii coraz większej liczbie użytkowników w Europie i na całym świecie to jedno z kluczowych zobowiązań marki na kolejne lata. Wkrótce, na rynku europejskim pojawią się kolejne urządzenia 5G od realme, które mają szansę zmienić obecny porządek wśród smartfonów ze średniej półki.
– W realme wierzymy, że każdy użytkownik smartfona w Europie zasługuje na możliwość korzystania z urządzenia 5G. Przewodząc demokratyzacji technologii 5G nie tylko w tym regionie, będziemy w stanie dzięki naszym smartfonom gwarantować najlepsze doświadczenia w tym segmencie coraz większej liczbie europejskich konsumentów. Pozycja realme wśród 4 kluczowych marek smartfonów 5G w Europie Środkowo-Wschodniej w trzecim kwartale 2021 roku jest świadectwem samym w sobie i pokazuje nasze zaangażowanie. To osiągnięcie podkreśla fakt, że nasze smartfony są powszechnie doceniane i świetnie odbierane przez użytkowników – komentuje Madhav Sheth, prezes realme International Business Unit.
Informacje dodatkowe:
– Strona WWW: realme.com/pl/

-YouTube: realme Polska
– Facebook: facebook.com/realmePolska
– Instagram: instagram.com/realme.polska/
źródło: realme