Orange Polska: prezenty na Święta to nasza specjalność

Orange Polska: prezenty na Święta to nasza specjalność. Nadchodzące Święta będą pełne niespodzianek i prezentów. Orange w ofercie świątecznej przygotował pod choinkę do wyboru: smartfon lub telewizor za złotówkę, zestawy urządzeń z drugim smartfonem, smartwatchem lub słuchawkami w prezencie, a także dużą paczkę GB. Z tych okazji ucieszą się zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.
Prezenty za złotówkę: telewizor lub smartfon do wyboru
Klienci Orange Love z telewizją mogą na Święta odebrać za złotówkę telewizor TCL 32’’ lub smartfon OPPO A15s. Prezent przysługuje tym, którzy podpiszą nową umowę bądź przedłużą ją na 24 miesiące w planach Extra lub Premium. Wszystko, zgodnie z hasłem: „Prezenty to nasza specjalność”.
Pod choinką można znaleźć także świąteczne zestawy
Najbardziej oczekiwanym prezentem pod choinką, jeśli chodzi o urządzenia, jest nowy smartfon. Co trzecia osoba deklaruje chęć zakupu zestawu z dwoma smartfonami i ocenia taką ofertę jako atrakcyjną. A ponad połowa osób (56%) chętnie wybrałaby zestaw w promocji „drugie urządzenie za 1 zł”. * Stąd tegoroczna oferta świąteczna Orange ucieszy wszystkich, którzy chcą podarować bliskim wyjątkowy prezent.  Klient kupując nowy smartfon z planami #hello5G (Plan 60 lub Plan 80 w ofercie Abonament komórkowy) lub Orange Love z telewizją na 24 miesiące, otrzyma drugie urządzenie z zestawu w prezencie za 1zł.
Do wyboru jest kilka atrakcyjnych zestawów, wśród nich m.in.:
– Zestaw Xiaomi Redmi Note 8 2021 i Xiaomi Mi Watch Lite: 1 zł na start i 38 zł × 24 mies. (przy zakupie Planu 60),
– Zestaw Xiaomi Redmi Note 8 2021 i odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light: 1 zł na start i 38 zł × 24 mies. (Plan 80 lub Orange Love Standard),
– Zestaw Xiaomi Redmi Note 8 2021 i słuchawki Xiaomi Redmi Buds 3 Pro: 1 zł na start i 38 zł × 24 mies. (Plan 60 lub Orange Love Standard),
– Zestaw Xiaomi Redmi Note 8 2021 i Xiaomi Mi Watch: 1 zł na start i za 38 zł × 24 mies. (Plan 80 lub Orange Love Standard),
– Zestaw Realme C21 4/64 GB i Realme C11 2021 2/32 GB: 1 zł na start i 21 zł × 24 mies. (Plan 80 lub Orange Love Standard),
– Zestaw Samsung Galaxy S20 FE 5G i Samsung Galaxy A32 5G: 1 zł na start i 110 zł × 24 mies. (Plan 80 lub Orange Love Standard)
Wybrane modele smartfonów dostępnych w zestawach świątecznych obsługują #hello5G, czyli mają dostęp do najszybszego internetu. Z najnowszej technologii mogą korzystać klienci oferty Abonament komórkowy, Orange Love Extra i Premium oraz Planu M dla firm.
Aktualna lista smartfonów obsługujących 5G, do kupienia w Orange znajduje się na orange.pl/5G.
Oferty świąteczne łączą się.
Przy zakupie świątecznego zestawu, klient otrzymuje jedno z urządzeń za 1zł, a podpisując dodatkowo umowę na Orange Love z telewizją, dostanie jeszcze smartfon lub telewizor w prezencie za złotówkę. Przy okazji Świąt warto pamiętać o dobrych uczynkach dla środowiska. Schowany w szufladzie smartfon nie służy nikomu. Klient, który posiada w domu taki telefon, może odsprzedać go w salonie Orange. Po wycenie otrzyma bon do wykorzystania na zakup urządzeń lub akcesoriów. Dzięki temu klient odzyska część jego wartości, a sprzęt dostanie szansę na drugie życie. Natomiast nieużywane urządzenie, które nie zakwalifikuje się do odkupu, można zostawić do recyklingu w salonie Orange, w specjalnym pojemniku. Partner Orange, uprawniony do odbioru elektroodpadów, zagospodaruje sprzęt zgodnie z prawem.

Najważniejsze na Święta to być blisko – jeszcze więcej gigabajtów
W ofercie Orange Love z dwoma usługami oraz przy zakupie internetu domowego 4G, Orange proponuje dwa razy więcej gigabajtów – aż 500 GB.  Święta najlepiej spędzić razem. Ale jeśli nie jest to możliwe, można połączyć się z bliskimi online i świętować wspólnie bez obawy o znikające gigabajty. Dla klientów wybierających plany w #hello5G oraz dowolny pakiet Orange Love, operator oferuje teraz bezpłatny pakiet aż 300 ekstra gigabajtów do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy w kraju. Ten świąteczny prezent aktywuje się automatycznie zarówno przy podpisaniu nowej umowy, jak i przy przedłużeniu obecnej.

Oferta na Święta dla firm
Czas przedświąteczny i końcówka roku to gorący okres wytężonej pracy dla przedsiębiorców. Orange koncentruje się, by zaspokoić potrzeby tej grupy klientów i wspierać ich w prowadzeniu biznesu w tym pracowitym czasie. Teraz w Planach Firmowych można dowolnie włączać i wyłączać paczki usług w promocyjnych cenach – w każdym momencie użytkowania.
Orange zwiększa również pakiety GB w Planach Firmowy M, L, XL:
– Plan M z 30 GB na 60 GB,
– Plan L z 70 GB na 90 GB,
– Plan XL z 150 GB na 180 GB
Klienci firmowi mogą również skorzystać z dodatkowych GB, dokładnie 300 GB na 3 miesiące w prezencie w wybranych Planach Firmowych. Orange przygotował choinkowe prezenty również dla przedsiębiorców – atrakcyjne zestawy z drugim urządzeniem za 1 zł +VAT m.in:
– Xiaomi Redmi Note 8 2021 + jeden z czterech prezentów do wyboru (np. Smartwatch Xiaomi Mi Watch czy Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 3 Pro) za 1 zł + VAT na start i 30 zł + VAT mies. na 24 mies. z Planem Firmowym M,
– Samsung Galaxy S20 FE 5G + Samsung Galaxy A32 5G za 1 zł + VAT na start i 89 zł + VAT mies. na 24 mies. z Planem Firmowym M,
– OPPO Reno5 Z 5G + OPPO A 16 za 1 zł + VAT na start i 52 zł + VAT mies. na 24 mies. z Planem Firmowym M.

Jednocześnie, w ramach limitowanej akcji Smartfonowy szok cenowy, klienci biznesowi mają możliwość zakupu telefonów w najlepszych cenach na rynku. Na te Święta Orange udostępnił #hello5G w Planie Firmowym M. Pomoże to szybciej realizować świąteczne zamówienia. Klientom Orange na pewno nie zabraknie internetu.

*badania własne Orange, 2021.

źródło: Orange