Plus rozdaje gotówkę na święta – 100 zł zwrotu za każdy numer oraz nawet 400 zł z wybranymi smartfonami!

Plus rozdaje gotówkę na święta – 100 zł zwrotu za każdy numer oraz nawet 400 zł z wybranymi smartfonami! Plus przygotował świąteczną promocję w ramach ofert abonamentowych. Klienci, którzy od 8 listopada do 24 grudnia 2021 r. podpiszą nową lub przedłużą obecną umowę otrzymają 100 zł zwrotu w gotówce za każdy numer. Dodatkowo, wybierając OPPO Reno6 Pro 5G lub Xiaomi 11T Pro 5G zyskają kolejne 400 zł zwrotu – również w gotówce.
Promocja – 100 zł zwrotu za każdy numer
Z opcji zwrotu 100 zł w gotówce mogą skorzystać wszyscy, którzy wybiorą abonament w ofercie głosowej dla klientów indywidualnych. Promocja skierowana jest zarówno do nowych klientów, osób przenoszących numer od innego operatora, jak i użytkowników przedłużających umowę w Plusie.
Promocja – nawet 400 zł zwrotu z wybranymi smartfonami
Dodatkowo klienci, którzy skorzystają z oferty abonamentowej Plusa wraz z wybranymi urządzeniami w opcji na raty, również otrzymają kolejny świąteczny bonus:
– 200 zł zwrotu w gotówce – w przypadku OPPO Reno6 5G 128 GB lub Xiaomi 11 Lite 5G 128 GB,
– 400 zł zwrotu w gotówce – w przypadku OPPO Reno6 Pro 5G 256 GB lub Xiaomi 11T Pro 5G 256 GB.
1000 zł do odbioru dla całej rodziny
Promocje można łączyć. Przykładowo, decydując się na 4 abonamenty telefoniczne dla rodziny i wybierając 2 smartfony z opcją zwrotu gotówki (jeden za 200 zł, a drugi za 400 zł) łącznie można zyskać 1000 zł. W przypadku obydwu powyższych promocji gotówkę odebrać będzie można za pośrednictwem bankomatów Euronet.
Supersprzęty na prezenty
Na co przeznaczyć otrzymaną od Plusa gotówkę? Najlepiej na gwiazdkowe prezenty dla najbliższych. W świątecznej ofercie operatora znaleźć można ciekawe propozycje, które idealnie sprawdzą się w każdej sytuacji, dzięki czemu ryzyko wręczenia nietrafionego prezentu będzie minimalne. Są to m. in. smartwatche – Xiaomi Mi Watch oraz Huawei Watch GT2 Sports 46 mm – dla fanów sportu, zdrowego stylu życia i nowych technologii, czy też bezprzewodowe słuchawki – Huawei FreeBuds 4i i Nokia Essential Wireless Headphones E1200 – dla melomanów oraz tych, którzy chcą umilić sobie czas w podróży, np. oglądając filmy. Wielbicieli dobrej muzyki i organizatorów przyjęć sylwestrowych zainteresować może natomiast bezprzewodowy głośnik – Sony Bluetooth SRS-XB23.

źródło: Plus