Stwórz swój #TMobileGIFT na TikToku i podziel się autorskimi życzeniami

Stwórz swój #TMobileGIFT na TikToku i podziel się autorskimi życzeniami. Chciałbyś wysłać bliskim świąteczne życzenia, ale nie chcesz powielać dostępnych od dawna szablonów? Zastanawiasz się, jak ich miło zaskoczyć, nie wychodząc nawet z domu? Dzięki wyzwaniu #TMobileGIFT możesz stworzyć na TikToku autorską, mobilną kartkę świąteczną i wysłać ją łatwo do najbliższych osób. A ponadto możesz wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z 20 hulajnóg Xiaomi. Zabawa startuje 1 grudnia. W te święta chcemy być jeszcze bliżej ważnych dla nas osób i wspólnie cieszyć się grudniową atmosferą. Właśnie dlatego powstał #TMobileGIFT, czyli specjalny, świąteczny efekt na TikToku, dzięki któremu można stworzyć autorską, mobilną kartkę ze spersonalizowanymi życzeniami. W zależności od wybranego tekstu będzie zmieniał się jej wygląd oraz dostępne ozdoby – pojawią się więc świąteczne atrybuty, takie jak bombki, łańcuchy, a nawet serniczek. Niezmienne pozostanie jednak to, że cały czas widoczna będzie postać autora. Wystarczy więc kilka sekund, uśmiech i proste gesty, a taka wyjątkowa kartka #TMobileGIFT z pewnością wzbudzi radość w sercu obdarowanej nią osoby.

Naszą akcję na TikToku rozkręcą również znani TikTokerzy tacy jak: @havaniaaa, @oliwiamisztal, @witkowski_, @nataliasisik, @evelinaross_. Będą oni zachęcać do bycia bliżej w te Święta i dzielenia się dobrymi życzeniami z rodziną i przyjaciółmi.
Twórz autorskie życzenia i wygraj hulajnogę Xiaomi
Oprócz dzielenia się nielimitowaną radością i przesyłania spersonalizowanych życzeń, dajemy też użytkownikom TikToka szansę na zdobycie jednej z 20 hulajnóg Xiaomi Mi Electric Scooter Essential. Nagrodzimy autorów najciekawszych kartek oznaczonych #TMobileGIFT, dlatego zachęcamy do kreatywnego korzystania z dostępnych na TikToku gestów i tekstów. Zabawa trwa od 1 do 31 grudnia.
Regulamin konkursu jest dostępny na stronie:
https://vm.tiktok.com/ZM8nydDFF/.

źródło: T-Mobile