Debiutuje myPhone Halo A – telefon dla seniora w sam raz na Dzień Babci i Dziadka

Debiutuje myPhone Halo A – telefon dla seniora w sam raz na Dzień Babci i Dziadka. myPhone Halo A to klasyczny telefon z czytelnym, kolorowym wyświetlaczem o wielkości 1,77″, programowalnym przyciskiem bezpieczeństwa SOS oraz dużymi, podświetlanymi klawiszami. Posiada pojemną baterią zapewniającą ciągłe rozmowy do 4,5 godzin, a jednocześnie jest poręczny i łatwy w użytkowaniu. Model oferowany jest w cenie na każdą kieszeń tj. 79 zł. Dni Babci i Dziadka zbliżają się wielkimi krokami ponieważ przypadają odpowiednio 21 i 22 stycznia. W tym wyjątkowym czasie warto zaplanować wizytę u dziadków – często obecność wnucząt i życzenia to połowa sukcesu. Chcąc dodatkowo sprawić dziadkom miły upominek, warto „podarować” im troskę i wspólny czas. A te poza osobistym kontaktem wspiera… telefon. Ze względu na łatwą obsługę i funkcje dedykowane seniorom – nowość – myPhone Halo A – może stanowić odpowiedni wybór na prezent dla bliskiego seniora.

myPhone Halo A
Nowy telefon od myPhone utrzymany jest w klasycznej, znanej i sprawdzonej stylistyce. Niewielki ekran 1,77″ wyświetla wszystkie potrzebne informacje, a zastosowana czcionka jest duża i nie męczy wzroku. Sama komórka jest poręczna i zgrabna, niemal dyskretna. Waży jedynie 73 g i ma wymiary: 113.5×52.8×13.3 mm. Łatwość jej obsługi potęgują duże, podświetlane klawisze. Wzrok przykuwa przycisk SOS na pleckach urządzenia. Ten klawisz bezpieczeństwa daje możliwość nawiązania połączenia / wysłania wiadomości SMS do wcześniej zaprogramowanego numeru, za pomocą jednego kliknięcia. Stanowi to wsparcie w razie nieprzewidywalnych sytuacji i wypadków. Jego bateria 800 mAh zapewnia działanie telefonu w stanie czuwania do 120 godzin albo do 4,5 godzin ciągłych rozmów. Model posiada także aparat fotograficzny VGA, latarkę, radio FM oraz Dual SIM umożliwiający korzystanie z dwóch numerów na jednym urządzeniu jednocześnie.
Więcej o modelu na:
www.myphone.pl/product/myphone-halo-a.

Marka myPhone to lider w Polsce w kategorii telefonów dla osób starszych. W ofercie posiada szereg rozwiązań stworzonych z myślą o seniorach, telefony które są proste w obsłudze, z intuicyjnym menu, z dużymi wygodnymi klawiszami, z przyciskiem SOS oraz stacją ładującą.
Portfolio dostępne jest na:
www.myphone.pl/category/telefony-dla-seniora/.

źródło: mPTech