Huawei P50 Pro i P50 Pocket ze smartwatchem Watch GT 3 Active tylko w Play!

Huawei P50 Pro i P50 Pocket ze smartwatchem Watch GT 3 Active tylko w Play! Zgodnie z zapowiedziami z ubiegłego tygodnia – JUŻ SĄ! Wprowadzamy do oferty dwa bardzo ciekawe urządzenia prosto z ich polskiej premiery.
Huawei P50 Pro
Ten telefon to prawdziwy przekot jeśli chodzi o fotografię (co jest cechą charakterystyczną serii P). Ma mnóstwo technologii opracowanych dzięki długoletniemu doświadczeniu Huawei, w tym:
a) system aż 4 aparatów:
– główny 50 MP
– monochromatyczny 40 MP
– 13 MP z obiektywem ultraszerokokątnym
– 64 MP z teleobiektywem
b) optyka Huawei XD
c) realistyczne odwzorowanie barw True-Chroma
d) zoom 0,5x – 100x (200x względem obiektywu ultraszerokokątnego)
e) 10-kanałowy czujnik wielospektralny
f) system filtrów Super Color
g) makrofotografia z odległości zaledwie 2,5 cm
A to tylko elementy dotyczące aparatów. Do tego świetny wyświetlacz OLED 120 Hz o przekątnej 6,6″ i dwa głośniki z dźwiękiem przestrzennym w kompaktowej obudowie o grubości 8,5 mm. Dostępny w kolorze złotym i czarnym:

Huawei P50 Pocket
Po olbrzymiej fali zainteresowania, jaką wzbudziły składane modele Huawei – Mate X oraz Mate Xs – tym razem dostajemy telefon składany w stylu klapki. Czym wyróżnia się premierowa słuchawka? Tak jak model Pro posiada sporo nowoczesnych rozwiązań mobilnej fotografii jak optyka Huawei XD czy odwzorowanie barw True-Chroma. Sama konstrukcja pozwala na bezproblemowe złożenie smartfona na pół w wygodną, smukłą i kieszonkową formę.
Huawei Watch GT 3 Active – w prezencie!
I docieramy do sedna naszego wpisu – każdy, kto zdecyduje się na nowe smartfony Huawei w Play otrzyma w prezencie smartwatch Huawei Watch GT 3 Active w rozmiarze 46 lub 42 mm (do wyboru).
Taki gratis do nowych modeli Huawei otrzymacie tylko i wyłącznie w PLAY!

Zapraszamy do naszego eshopu, a pod TYM linkiem znajdziecie wszystkie zestawy. Udanych zakupów!

źródło: blogplay.pl