Play na Kartę – nawet 200 GB w promocji

Nawet 200 GB w Play na Kartę. Duże pakiety danych to coś, co bardzo lubicie. Dlatego spieszę napisać, że teraz w Play na Kartę bardzo łatwo możecie zgarnąć aż 200 GB do dowolnego wykorzystania! Jak? Zobaczcie poniżej:
100 GB na start w Play na Kartę
Nic prostszego – wystarczy przenieść się z innej sieci lub kupić, zarejestrować, aktywować i doładować starter Play na Kartę. Szybko i przyjemnie. Po spełnieniu warunków darmowy pakiet na start będzie na Was czekał w aplikacji Play24 – naszej cudownej aplikacji do łatwego zarządzania kontem. To wszystko!
Promocja obowiązuje do końca czerwca 2022 r.
100 GB za aktywację pakietu za min 35 zł
Jak doskonale wiecie w naszych ofertach na kartę macie do dyspozycji mnóstwo pakietów do wyboru – tak, aby każdy mógł wybrać najbardziej korzystne dla siebie rozwiązanie. Najwięcej internetu znajdziecie w SOLO XL oraz SOLO XXL NEXT, a w ofertach internetu na kartę w opcji Miesiąc bez limitu GB. Dodatkowo po aktywacji w aplikacji Play24 znajdziecie kolejne darmowe 100 GB do wykorzystania. Darmowa paczka danych będzie prezentem zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników ofert na kartę (głosowych oraz internetowych).
Specjalny bonus można otrzymać aż do 30 kwietnia 2022 r.

Jak ułatwić sobie aktywację pakietów? Najłatwiej przez ustawienie doładowań cyklicznych – bez konieczności pamiętania o ważności konta, obowiązku uzupełnienia środków na koncie, czy włączeniu pakietu – a to wszystko bez dodatkowych opłat! O szczegółach przeczytacie w jednym z poprzednich wpisów na blogu.
Łącznie nawet 200 GB
100 GB na start i 100 GB za aktywację pakietu – razem nawet 200 GB do wykorzystania przez 30 dni. To naprawdę olbrzymia dawka, którą można wykorzystać na przeglądanie sieci, portali społecznościowych, tworzenie i oglądanie relacji czy streamingu muzyki lub wideo. Dacie radę aż tyle korzystać ze smartfona? Śmiało możecie próbować 😉 Każdy z promocyjnych pakietów można otrzymać tylko raz na poszczególnym numerze telefonu. Szczegółów nowych promocji możecie szukać na naszej stronie. Miłego korzystania z aż 200 GB danych!

Dla najbardziej zagorzałych fanów udostępniamy regulaminy promocji:
REGULAMIN OFERTY PROMOCYJNEJ 100 GB NA START
REGULAMIN OFERTY PROMOCYJNEJ 100 GB ZA WŁĄCZENIE PAKIETU

źródło: blogplay.pl