Majowe promocje na flagowe smartfony Galaxy

Majowe promocje na flagowe smartfony Galaxy. Kupując flagowe smartfony Galaxy do 22 maja można liczyć nawet na 600 zł zwrotu w przypadku Galaxy S22 Ultra. Decydując się na zakup Galaxy Fold3 odzyskać można 2000 zł.

Odzyskaj do 600 złotych przy zakupie wybranego smartfonu z serii Galaxy S22
W ramach najnowszej majowej promocji Samsung, przy zakupie wybranego smartfonu Galaxy z serii S22 można odzyskać odpowiednio:
– 500 zł, kupując Galaxy S22+
– 600 zł, kupując Galaxy S22 Ultra [1]

Aby wziąć udział w promocji wystarczy zakupić objęty promocją smartfon z serii Galaxy S22 u wybranego partnera [2] handlowego w terminie od 9 do  22 maja 2022 roku i aktywować go do 25 maja. Następnie należy do dnia 29 maja 2022 roku wypełnić formularz zgłoszenia dostępny po zalogowaniu się w aplikacji Samsung Members, załączając dowód zakupu. Wypłata zwrotu w wysokości 500 zł lub 600 zł (w zależności od zakupionego modelu) nastąpi w ciągu 21 dni kalendarzowych od daty akceptacji zgłoszenia.
Galaxy Fold i Flip z atrakcyjnymi kwotami zwrotów
Decydując się na zakup najnowszych foldów Galaxy w terminie od 9 do 22 maja można liczyć na zwrot w wysokości 1700 zł w przypadku Galaxy Z Flip3. Galaxy Fold3 zakupiony w ramach majowej promocji Samsung to szansa na odzyskanie 2000 zł. [3]. Promocja obowiązuje od 9 maja do 22 maja (termin zakupu) u wybranych partnerów handlowych [4]. Aby wziąć w niej udział należy aktywować zakupiony smartfon do dnia 25 maja i zalogować się w aplikacji Samsung Members wypełniając formularz zgłoszenia do promocji do dnia 29 maja i dołączając wymagany dowód zakupu. Wypłata zwrotu nastąpi w ciągu 21 dni kalendarzowych od daty akceptacji zgłoszenia.
Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na stronie:
https://www.samsung.com/pl/campaign/zwrot-galaxy/

[1] Szczegółowy regulamin promocji Majowa promocja cashback – Galaxy S22+ i Galaxy S22 Ultra można znaleźć na stronie https://www.samsung.com/pl/campaign/zwrot-galaxy/.  Model Galaxy S22 nie jest objęty promocja.
[2] W promocji biorą udział punkty handlowe (sklepy stacjonarne lub internetowe) prowadzone lub należące do: RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.); oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.); Media Expert (TERG S.A.); electro.pl (TERG S.A.); avans.pl (TERG S.A.); Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.); NEONET S.A.; NEO24.PL S.A.; Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji); ,karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji); x-kom sp. z o.o.; al.to sp. z o.o.; Vobis (I-Terra Sp. z o.o.); Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.); Samsung Brandstores  (I-Terra sp. z o.o.); matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.); Tele Magic Sp. z o.o. ; 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa); Morele.net (Morele.net Sp. z o.o.); Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.); Empik S.A. (Uwaga: Sklepy działające na Marketplace https://www.empik.com/empikplace nie biorą udziału w promocji. Tylko zakup od firmy Empik S.A. uprawnia do udziału w promocji); AB Foto sp. z o.o.; samsung.com/pl  (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.). Uwaga: Sklepy partnerskie epp.sklepsamsung.pl, sepol.sklepsamsung.pl,  sepm.sklepsamsung.pl prowadzone przez I-Terra sp. z o.o. nie biorą udziału w promocji.
[3] Szczegółowy regulamin promocji „Majowa promocja cashback – Galaxy Fold3, Galaxy Flip3”można znaleźć na stronie https://www.samsung.com/pl/campaign/zwrot-galaxy/.
[4] W promocji biorą udział punkty handlowe (sklepy stacjonarne lub internetowe) prowadzone lub należące do: RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.); oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.); Media Expert (TERG S.A.); electro.pl (TERG S.A.); avans.pl (TERG S.A.); Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.); NEONET S.A.; NEO24.PL S.A.; Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji); ,karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji); x-kom sp. z o.o.; al.to sp. z o.o.; Vobis (I-Terra Sp. z o.o.); Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.); Samsung Brandstores  (I-Terra sp. z o.o.); matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.); Tele Magic Sp. z o.o. ; 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa); Morele.net (Morele.net Sp. z o.o.); Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.); Empik S.A. (Uwaga: Sklepy działające na Marketplace https://www.empik.com/empikplace nie biorą udziału w promocji. Tylko zakup od firmy Empik S.A. uprawnia do udziału w promocji); AB Foto sp. z o.o.; samsung.com/pl  (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.). Uwaga: Sklepy partnerskie epp.sklepsamsung.pl, sepol.sklepsamsung.pl,  sepm.sklepsamsung.pl prowadzone przez I-Terra sp. z o.o. nie biorą udziału w promocji.

źródło: Samsung