Play rozszerza zasięg internetu światłowodowego

Play rozszerza zasięg internetu światłowodowego.
Kolejne lokalizacje w zasięgu internetu światłowodowego Play
– Internet z prędkością do 1 Gb/s w atrakcyjnej cenie
Operator nawiązuje współpracę z firmą Nexera
Play rozwija usługę internetu światłowodowego i rozszerza jej zasięg o kolejne lokalizacje. Dzięki współpracy z firmą Nexera superszybki internet światłowodowy dotrze do kolejnych ponad 300 tys. gospodarstw domowych na terenie województw warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego. Współpraca obejmie wszystkie otwarte sieci firmy budowane w ramach inwestycji własnych oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.
Domowa sieć wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie
Internet światłowodowy Play jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują stabilnego połączenia z siecią. Dzięki rozszerzeniu dostępności, Play oferuje rozwiązania najwyższej jakości, wpisujące się w potrzeby wymagających użytkowników oraz całych rodzin, które do codziennej pracy i rozrywki korzystają z wielu urządzeń jednocześnie.
Usługa oferowana jest w trzech wariantach prędkości:
do 300 Mb/s już od 55 zł miesięcznie;
do 600 Mb/s już od 65 zł miesięcznie;
do 1 Gb/s już od 80 zł miesięcznie.
Podana cena zawiera rabat 10 zł za korzystanie z abonamentu głosowego Play, 10 zł za korzystanie z telewizji PLAY NOW TV, 5 zł za e-fakturę i terminowe płatności oraz 5 zł za zgody marketingowe.


Dla klientów biznesowych także zostały przygotowane dedykowane oferty:
do 300 Mb/s od 50 zł netto miesięcznie;
do 600 Mb/s od 60 zł netto miesięcznie;
do 1 Gb/s od 70 zł netto miesięcznie.
Podana cena zawiera rabaty za korzystanie z abonamentu głosowego Play oraz zgody marketingowe i e-fakturę.
Nowoczesny router
Wygodny dostęp do sieci zapewni nowoczesny router Huawei K562, który klienci otrzymują nieodpłatnie na cały czas trwania umowy. Urządzenie obsługuje Wi-Fi 6, co pozwala na podłączenie nawet 64 urządzeń jednocześnie. Jednorazowa opłata za aktywację usługi wynosi 50 zł. Szczegóły promocji oraz możliwość zakupu dostępna jest na stronie play.pl, w salonach operatora oraz pod numerem telefonu 790 500 500.

źródło: Play