Wybierz Galaxy Watch4 i odzyskaj 300 PLN

Wybierz Galaxy Watch4 i odzyskaj 300 PLN. Samsung startuje z czerwcową promocją smartwatcha Galaxy Watch4 [1]. Decydując się na zakup Galaxy Watch4 w ramach promocji w wybranych sklepach i u operatorów można otrzymać zwrot na konto w wysokości 300 zł [2].
Jak skorzystać z promocji?
1. Kup smartwatch Galaxy Watch4 w terminie od 06.06.2022 do 19.06.2022r. w wybranym punkcie partnera handlowego [3].
2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie promocji w terminie od 06.06.2022 do 26.06.2022. (zwrot-gw4.samsung.pl)
3. Załącz: dowód zakupu produktu: faktura / paragon; zdjęcie opakowania (kartonowego pudełka) po produkcie z widocznym na zdjęciu miejscem po wyciętej naklejce z kodem kreskowym, zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym.
4. Wypłata zwrotu w wysokości 300 zł nastąpi do 14 dni kalendarzowych od daty akceptacji zgłoszenia.
Promocja trwa do 19 czerwca, więcej informacji o promocji można znaleźć na stronie:
zwrot-gw4.samsung.pl.

[1] Model Galaxy Watch4 Classic nie bierze udziału w Promocji.
[2] Zwrot przysługuje jeśli cena zakupu produktu na dowodzie zakupu produktu jest wyższa niż kwota zwrotu za dany produkt (przy czym ten ostatni wymóg nie dotyczy produktów kupionych razem z abonamentem na usługi telekomunikacyjne).  Szczegółowy regulamin promocji można znaleźć na stronie zwrot-gw4.samsung.pl
[3] W promocji biorą udział punkty handlowe (sklepy stacjonarne lub internetowe) prowadzone lub należące do: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., X-kom sp. z o.o.; al.to sp. z o.o.); RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), x-kom sp. z o.o., al.to sp. z o.o., Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores  (I-Terra sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o., 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), Empik S.A., samsung.com/pl  (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.). Sklepy partnerskie epp.sklepsamsung.pl, sepol.sklepsamsung.pl, sepm.sklepsamsung.pl prowadzone przez I-Terra sp. z o.o. nie biorą udziału w promocji.

źródło: Samsung