Objazdowa domówka T-Mobile – atrakcje, konkursy z nagrodami i specjalna oferta w czterech miastach Polski

Objazdowa domówka T-Mobile – atrakcje, konkursy z nagrodami i specjalna oferta w czterech miastach Polski. Rozrywka domowa od T-Mobile wjeżdża na całego i to dosłownie! Już 6 sierpnia rozpoczniemy podróż po Polsce, w ramach której mieszkańców czterech miast zaprosimy na nietypowe domówki. W przestrzeniach specjalnie zaprojektowanego magentowego domu na kółkach na gości będzie czekać mnóstwo atrakcji – od warsztatów gotowania, przez pokazy filmowe, po darmową lemoniadę czy animacje i zabawy dla najmłodszych. A do tego mieszkańcy miast będą mogli skorzystać z oferty Magenta Dom, przygotowanej specjalnie dla nich. Każdy z nas lubi domówki – to gwarancja udanej zabawy i to w najlepszym miejscu na świecie: domu! A co powiedzielibyście na domówkę na kółkach? Taką właśnie atrakcję postanowiliśmy przygotować dla mieszkańców 4 miast Polski, aby zaprosić ich do wspólnej celebracji.
A co właściwie świętujemy?
Wprowadzenie nowego wariantu naszej oferty Magenta Dom!
W każdy weekend sierpnia specjalnie zaprojektowana mobilna przestrzeń od T-Mobile będzie pojawiać się w innym mieście w Polsce, aby zaprosić mieszkańców na nietypową zabawę. W naszych punktach, stylizowanych na domowe wnętrza, na gości będzie czekać mnóstwo atrakcji, m.in. konkursy z nagrodami (do wygrania m.in. bezprzewodowy samosprzątający odkurzacz!), seans filmowy pod chmurką w ramach kina letniego, pokaz gotowania z blogerkami Dagmarą Hicks z bloga „Cała reszta” (pierwszy weekend) oraz Małgorzatą Śmiechowicz z bloga „Matczyne fanaberie (pozostałe weekendy), które przygotują zdrowe i smakowite przekąski w magentowym kolorze, pyszna darmowa lemoniada oraz kawa. Na miejscu będzie można też porozmawiać z naszymi doradcami o specjalnej ofercie Magenta Dom, oferującej do wyboru – jeszcze szybszy internet lub pakiet kanałów TV wraz z internetem światłowodowym w niższych, promocyjnych cenach. Niezwykła oferta zasługuje na niezwykłą oprawę i promocję, dlatego zdecydowaliśmy się na realizację projektu, jakiego nie podjął się dotąd żaden operator – tłumaczy Paulina Rekosz, dyrektorka Departamentu Zarządzania Marką i Customer Experience w T-Mobile Polska. Pakiet Magenta Dom zapewnia użytkownikom wszystko, czego mogą potrzebować od najnowszych technologii: możliwość kontaktu oraz niezawodne narzędzie do zdalnej pracy i edukacji za pośrednictwem internetu światłowodowego oraz dostęp do ulubionej rozrywki, dzięki usługom telewizyjnym. A do tego tylko w T-Mobile klient może zmieniać pakiet telewizyjny nawet co miesiąc w prosty sposób w aplikacji, dostosowując treści i koszty do tego, co w danym miesiącu mu potrzebne. Teraz te popularne usługi dostępne będą dla mieszkańców 4 miast w Polsce na jeszcze bardziej atrakcyjnych warunkach, zapewniając tę samą, doskonałą jakość. Za pomocą naszej unikalnej, mobilnej przestrzeni, chcemy w niesztampowy sposób opowiedzieć o możliwościach tej oferty oraz przypomnieć, jak wiele frajdy może przynieść wspólna zabawa w domu – podsumowuje Paulina Rekosz.

T-Mobile w podróży: cztery weekendy, cztery miasta i blisko tysiąc kilometrów 
W ciągu miesiąca, mobilny magentowy dom T-Mobile pokona niemal tysiąc kilometrów, odwiedzając łącznie cztery miasta w Polsce. Niezwykła podróż rozpocznie się na północy kraju, w Olsztynie, a zakończy na jego południowym krańcu w Rzeszowie. Domówkowy rozkład jazdy prezentuje się następująco:
Olsztyn 6-7.08.2022
Plaża Miejska
O godz. 20:30 w sobotę (06.08) odbędzie się pokaz filmu „Vicky Christina Barcelona” w ramach kina letniego
Elbąg 13-14.08.2022
Bulwar Zygmunta Augusta (obok fontanny)
Bielsko-Biała 20-21.08.2022
Przy Muzeum Historycznym
Rzeszów 27-28.08.2022
Przed wejściem do Galerii Rzeszów

Magenta Dom – specjalna oferta promocyjna

Magenta Dom to kompletny pakiet usług dla domu, łączący w sobie brak ograniczeń, a także elastyczność i prostotę. Dostępny jest w dwóch wariantach: łączącym nielimitowany abonament komórkowy (który pozwala dzwonić, SMS-ować czy surfować w necie bez ograniczeń), internet światłowodowy z prędkością 300 Mb/s oraz pakiet 130 kanałów TV (w tym m.in. HBO, Eleven Sports i kanały z rodziny Disneya, TVN czy Discovery), a także w opcji bez abonamentu telefonicznego. Od sierpnia do końca września, mieszkańcy Olsztyna, Elbląga, Bielska-Białej i Rzeszowa będą mogli skorzystać również ze specjalnej promocji, w której za pakiet internetu światłowodowego wraz usługą TV przez pierwszych 6 miesięcy zapłacą zaledwie 59 zł miesięcznie zamiast 70 zł! Z kolei Ci mieszkańcy wybranych miast, którzy zainteresowani są zakupieniem kompletu wszystkich 3 usług w ramach oferty Magenta Dom, otrzymają od nas w prezencie jeszcze szybszy internet światłowodowy – zamiast 300 Mb/s do ich dyspozycji będzie prędkość aż 600 Mb/s! A cały ten zestaw dostępny jest w kwocie 95 zł miesięcznie przez pierwszych 12 miesięcy umowy. Po tym czasie klienci mogą dostosowywać zakres usług telewizyjnych do swoich potrzeb (tym samym zmieniając wysokość opłat), zmieniając je nawet co miesiąc i to w kilku prostych krokach za pomocą aplikacji „Mój T-Mobile”.

Więcej informacji o ofercie Magenta Dom można znaleźć tutaj:
https://www.t-mobile.pl/c/magenta-dom/oferta.
Projekt mobilnej przestrzeni T-Mobile realizowany jest przez Departament Zarządzania Marką i Customer Experience, we współpracy z agencją Make Event.

źródło: T-Mobile