Rusza wielka promocja w T-Mobile: 6 rat gratis na KAŻDE urządzenie

Rusza wielka promocja w T-Mobile: 6 rat gratis na KAŻDE urządzenie. Zakupy elektroniki dla wielu osób oznaczają polowanie na okazje zakupowe. Te dotyczą zazwyczaj wybranych modeli, przez co trudniej jest dobrać idealny sprzęt dla siebie lub swoich bliskich. A gdyby tak móc wybierać spośród wszystkich urządzeń – laptopów, smartfonów, smartwatchów, tabletów – dostępnych w sklepie i to w niższej cenie? 16 sierpnia rusza wielka promocja w T-Mobile, dzięki której każdy może kupić to, czego dokładnie potrzebuje, a za 6 pierwszych rat nie płacić. Równolegle startuje kampania promująca laptopy, które w ramach akcji można kupić w korzystnych cenach. Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. W nauce coraz częściej uczniów wspiera technologia, dlatego to właśnie teraz przygotowaliśmy ogromną promocję na urządzenia w T-Mobile. Skorzystają z niej jednak nie tylko młodzi użytkownicy – każdy znajdzie coś dla siebie spośród setek urządzeń dostępnych w T-Mobile. Oferta umożliwia bowiem zakup dowolnego sprzętu w ratach 0%, w umowie na 24 miesiące, z 6 ratami gratis. Kupujący ponosi więc jedynie koszt opłaty na start oraz kupionego abonamentu, same raty za urządzenie zacznie zaś opłacać dopiero w 7. miesiącu. Takiej promocji jeszcze nie było!

Wybierz ofertę dla siebie

Z akcji promocyjnej mogą skorzystać klienci, którzy przeniosą numer do T-Mobile od innego operatora. W takiej sytuacji promocyjnego zakupu można dokonać dla każdej przenoszonej karty SIM. Dodatkowo promocja obejmuje klientów, którzy zdecydują się na pakiet „Magenta Dom” ze światłowodem i telewizją. Dotyczy ona ponadto osób kupujących kolejną ofertę „M Nielimitowaną” lub „L Nielimitowaną” – z nowym numerem. Każdy abonament, podobnie jak umowa na urządzenie, jest na 24 miesiące, przy czym przez pierwszych 6 miesięcy rata za sprzęt wyniesie 0 zł. Oznacza to, że użytkownik poniesie koszt rat jedynie przez kolejne 18 miesięcy, a także koszt opłaty na start. Akcją promocyjną objęte są raty od 10 do 120 zł miesięcznie.

Ekstremalnie korzystne okazje
To jednak nie koniec zniżek, na które mogą liczyć nasi klienci. Promocja łączy się bowiem z ofertą „Korzyści dla domu”, co oznacza, że na każdy kolejny abonament w T-Mobile obowiązuje 20-złotowy rabat. Na dodatkowe, wyjątkowo korzystne warunki zakupu, mogą ponadto liczyć osoby, które wybiorą laptop Huawei MateBook D15 z 8 GB RAM oraz 512 GB pamięci wewnętrznej dostępny wraz ze słuchawkami FreeBuds 4i w prezencie. Cena urządzenia wyniesie 2279 zł zamiast 2999 zł. Inna, niezwykle atrakcyjna oferta, dotyczy laptopa Techbite Arc, który można kupić za… 729 zł – po przecenie z 1249 zł. Taki sprzęt świetnie sprawdzi się jako wsparcie w nauce dla młodszych użytkowników. 16 sierpnia rusza także kampania promująca ofertę. Promocja potrwa do 29 sierpnia włącznie. Więcej informacji na jej temat można znaleźć na stronie:
https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/6-rat-gratis.

źródło: T-Mobile