Odbierz 20% zniżki na biżuterię ANI KRUK od T-Mobile

Odbierz 20% zniżki na biżuterię ANI KRUK od T-Mobile. Wyjście ze znajomymi? Randka? Ważna okazja? Drobny dodatek w postaci idealnie dobranej biżuterii potrafi uzupełnić każdą kreację. A teraz klienci indywidualni T-Mobile mogą nabyć wybrane elementy biżuterii ANI KRUK z 20-procentową zniżką.
Rabat można odebrać od 19 do 23 sierpnia w aplikacji „Mój T-Mobile”.
Srebro czy złoto, cyrkonie czy perły, minimalizm czy przepych? Trendów w biżuterii jest wiele i z pewnością w kolekcjach ANI KRUK każdy znajdzie taki element, który najlepiej podkreśla urodę i charakter. Teraz swoje biżuteryjne puzderka można uzupełnić taniej, a konkretniej – 20% taniej, bowiem dla klientów T-Mobile przygotowaliśmy specjalny rabat właśnie na te dodatki. Zniżka obejmuje całą ofertę z wyjątkiem zestawów i produktów już znajdujących się na przecenie.

Olśniewająca promocja
Rabat na biżuterię ANI KRUK można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” od piątku, 19 sierpnia do wtorku 23 sierpnia do końca dnia. Kod można wykorzystać do 31 sierpnia lub wyczerpania puli produktów, na stronie https://aniakruk.pl/, a także w butikach stacjonarnych.
Lista butików dostępna jest tutaj:
https://aniakruk.pl/pl/butiki.
Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci abonamentowi T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix).
Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie:
https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.

źródło: T-Mobile