Premiery Xiaomi: Xiaomi 12T 5G, Xiaomi 12T Pro 5G i inne nowości

Xiaomi zaprezentował dziś nowości produktowe. W głównej linii marketingowej są nowe smartfony, które producent reklamuje jako fotograficzne „tygrysy”. Wersja podstawowa – Xiaomi 12T 5G – oparta jest o procesor Mediatek Dimensity 8100-Ultra. Smartfon zasilany jest baterią 5000mAh, z opcją szybkiego ładowania 120W. Aparat fotograficzny z kolei dysponuje matrycą 108MP. W ramach przedsprzedaży nowy smartfon możemy kupić w wersji 8GB RAM / 256GB pamięci na dane w cenie 2.999 złotych w sklepie firmowym mi-home.pl.
Drugi model, zaprezentowany jako wiodący, to wersja Xiaomi 12T Pro 5G. Producent położył w nim główny nacisk na optykę 200MP i właśnie na tę cechę telefonu została zwrócona główna uwaga podczas prezentacji. Smartfon w ramach przedsprzedaży, w zestawie z Vacuum Mop 2 Lite możemy kupić w następujących cenach:
a) wersja 12GB RAM / 256GB pamięci na dane: cena 3.999 złotych
b) wersja 8GB RAM / 256GB pamięci na dane: cena 3.799 złotych
Mocniejsza wersja smartfonu pracuje pod kontrolą procesora Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1, a jej głównym atutem – jak zaznaczono wcześniej – jest zaawansowany system fotograficzny, z matrycą o rozdzielczości 200MP.

Aby dopełnić kompletu, producent zaprezentował dziś również zaawansowaną wersję swojej nowej opaski – a w zasadzie zegarka – czyli smart band 7 PRO. Atutem w tym modelu są nowe tryby sportowe, większy wyświetlacz (1.64″), wbudowany system GPS w wersji GNSS. Niestety, większy wyświetlacz ma swoją cenę. Już z samej specyfikacji wynika, że bateria wystarczy tylko na 12 dni standardowej pracy, co względem poprzednich modeli jest wynikiem wyraźnie gorszym. Zegarek Smart Band 7 Pro kupimy w cenie 499 złotych.

Informacje o nowościach:
przedsprzedaż w sklepie mi-home.pl

– Premiera video nowości Xiaomi: październik 2022 r.:

źródło: Xiaomi / mi-home.pl